Osoba, która znalazła igłę w swoim domu, w samochodzie, w ubraniu, może być bardzo zaskoczona. Będzie się zastanawiać, czy sama nie umieściła ostrego przedmiotu w nietypowym miejscu, zastanawiając się, jak igła mogła się tam znaleźć. Nie należy się obwiniać: igły można podrzucić.

Czynią to złośliwi ludzie, którzy chcą rzucić na kogoś urok, aby zaszkodzić. Ale igły podrzucają do różnych miejsc w bardzo różnych celach. Ważne jest, aby wiedzieć, jak się zachować i na co się przygotować w przypadku znalezienia igły.

W ubraniu

Takie znalezisko wskazuje, że podjęto próbę rzucenia uroku na daną osobę.

Jeśli człowiek nie chce podporządkowywać się cudzej woli, powinien owinąć znalezioną igłę w papier, a następnie zakopać ją na skrzyżowaniu dróg. Rzecz, w której znaleziono igłę, należy wyprać.

W domu

Jeśli człowiek, po przeanalizowaniu wydarzeń ze swojego życia, zrozumie, że jego sprawy zaczęły się pogarszać, znaleziona igła świadczy o tym, że ktoś chciał rzucić na niego klątwę.

Aby zapobiec kłopotom w przyszłości, należy wziąć igłę szczypcami, włożyć ją na jeden dzień do pojemnika z wodą święconą, a następnie zakopać na skrzyżowaniu dróg. Zawartość pojemnika należy wylać na tym samym skrzyżowaniu.

W samochodzie

Jeśli w samochodzie zostanie znaleziona igła, to znak, że ktoś chce się pozbyć tej osoby, chce ją zabić.

Należy wziąć igłę szczypcami, przytrzymać ją pod bieżącą wodą, a następnie wyrzucić daleko od domu. Pozwoli to uniknąć poważnych problemów i niebezpiecznych sytuacji.

Na zewnątrz

Na zewnątrz można znaleźć wiele igieł w jednym miejscu. Pod żadnym pozorem nie wolno ich dotykać. Igły są często używane przez magów do wyrzucania negatywnych emocji, które otrzymują w trakcie swojej pracy. Jeśli ktoś dotknie igieł, zabierze wszystko, co jest w igłach.

Ogólnie rzecz biorąc, ze znaleziskami należy postępować ostrożnie. Dotyczy to zwłaszcza igieł. Lepiej podjąć wszelkie środki ostrożności, niż później żałować swojej nieostrożności, borykając się z problemami, które nagromadziły się naraz.

Główne zdjęcie: google.com