Nie należy spieszyć się ze zdjęciem uroku, jeśli masz pecha w miłości. Spróbuj ustalić, czy należysz do jednego z poniższych typów. Być może uda Ci się coś zmienić.

Nieśmiała

Bardzo powszechny typ, o wiecznie spuszczonych oczach, nieśmiałym usposobieniu i chęci schowania się w najdalszym kącie. Jeśli próbujesz wtopić się w tłum, boisz się, że zostaniesz zauważona, to prawdopodobnie wszystkiego się boisz. Te kobiety często przybierają na wadze, próbują wszędzie chodzić z dziećmi, jeśli ich mają. Kobieta, która podświadomie boi się związku, odstrasza mężczyzn. Taka kobieta ma często traumatyczne doświadczenia z mężczyzną - ojcem, mężem, chłopakiem.

Pracoholiczka

Te kobiety często odnoszą sukcesy zawodowe, są zamożne i często bardzo lubiane. Są dobrymi uczniami i nauczycielami, którzy uwielbiają mieć wszystko pod kontrolą, chętnie rządzą. Mogą robić wszystko - wbić gwóźdź, zarobić pieniądze, posadzić drzewo, wychować dziecko. Bez tego wszystkiego nie mają żadnej wartości dla siebie. Takie kobiety nie zdejmują masek, tylko je zmieniają, starają się robić wszystko bezbłędnie. Pracoholiczka szuka wygodnego mężczyzny, ale szybko się nudzi. W przeszłości problemy z matką i w konsekwencji brak zaufania do świata.

Niegrzeczna

Ta kobieta jest dokładnym przeciwieństwem dwóch poprzednich. Stara się jak może, by zwrócić na siebie uwagę, ubiera się jaskrawo i uwodzicielsko. Łatwo zauważyć tę kobietę - śmieje się głośno, żartuje wulgarnie i nie ukrywa intymnych szczegółów dotyczących swojego związku. Pomimo tego, że w jej życiu jest wielu mężczyzn, jest sama. Łatwo daje się „złapać”, nie ma sensu o nią walczyć. W rzeczywistości za tym wizerunkiem kryje się brak pewności siebie, lęk przed pozostaniem sobą, że nie spodoba się innym. Ten typ bardzo obawia się zdrady.

Skomplikowana

Takie kobiety oczekują od mężczyzn podjęcia kroków, wolą cierpieć i nic nie robić. Wdzięczność, otwartość nie są dla nich naturalne, ogromna ilość pretensji na ich barkach nie pozwala im być szczęśliwymi. Te pretensje są doskonałym obiektem manipulacji, mężczyźni uciekają od nich, by nie pozbyć się energii. Są atrakcyjne tylko dla podobnych typów, ale razem jest im trudno. Takie kobiety boją się popełniać błędy, przegrywać.

Aby przyciągnąć uwagę mężczyzn, trzeba nauczyć się otwierać. Płeć przeciwna lubi kobiety, które umieją cieszyć się sobą, życiem, mężczyzną, filiżanką kawy. Przebywanie w otoczeniu takich osób to sama przyjemność.

Ważne jest też podnoszenie samooceny, ale wszystko jest dobre z umiarem. Pokochaj siebie, zadbaj o siebie, wtedy będziesz zauważalna i atrakcyjna dla płci męskiej.

Główne zdjęcie: kakao.im