Oczywiście znaki to przesądy. Ale ludzie w nie wierzą. A one działają - dla tych, którzy w nie wierzą.

Jakie istnieją wierzenia o działaniach, które odstraszają pieniądze?

Wiele osób lubi stać w drzwiach i rozmawiać, stojąc na progu. Stanie na progu jest uważane za znak, który odpycha finanse.

Zazdrość - od ludzi do ciebie. Każda zazdrość jest zła. Ale przynieść pieniężnego pecha jest łatwiejsze niż łatwe. Dlatego nie powinno się informować ludzi o swoich dochodach. Unikaj zazdrosnych rozmów i plotek.

W pobliżu jest jeszcze jedna zasada - nie możesz chwalić się swoim bogactwem. Pieniądze nie lubią tego zachowania.

I jeszcze jedna dobra zasada - nie powinieneś rozmawiać o dochodach innych ludzi, zarobkach, pieniądzach, finansach. Lepiej zająć się własnymi.

Wielu źle postepuje z banknotami, które są podarte, poszarpane, wytarte. Wyrzucają je lub gdzieś wrzucają i tam leżą latami. Takie banknoty nie można ignorować, ale próba naprawienia takich „niepełnosprawnych” pieniędzy również nie jest najlepszym pomysłem. Uszkodzone i podarte banknoty należy wymienić w banku.

Więcej o banknotach. Na „stałe” portfelu powinien zostać tylko „niewymienny” banknot – który ma przyciągać pieniądze. Resztę pieniędzy nie należy trzymać w portfelu - pieniądze nie lubią stagnacji. Wymień banknoty na inne. Te w portfelu - (mądrze) wydawaj.

Nie bądź skąpy na napiwki, poczęstunki. Pieniądze uwielbiają być przydatne. Z jałmużną musisz zrozumieć, komu i kiedy należy dawać - sam przestudiuj ten problem.

Musisz też wiedzieć o jałmużnie, że nie można jej dawać papierowymi pieniędzmi - tylko monetami.

Przesąd o zgarnianiu okruchów ze stołu ręką lub w dłoń - mówią, że to do braku pieniędzy - wiele osób wie. Zgarniając okruchy ze stołu, zgarnij je na talerzyk, a następnie wyrzuć.

Śmieci z domu nie są wyrzucane w deszczową pogodę. Mówimy tu najwyraźniej o tym, że energia pieniężna nie lubi bieżącej wody.

W związku z tym jest to zasada - cała instalacja wodno-kanalizacyjna w domu musi być naprawiona i nie może przeciekać.

Bogactwa i dobrobytu dla Ciebie!

Główne zdjęcie: google.com