Gdy ludzie stają się rodzicami, całe życie się zmienia, ponieważ ponoszenie odpowiedzialności za opiekę nad dzieckiem nie jest łatwym zadaniem.

Oprócz poświęcania swojego czasu, energii na zaspokajanie potrzeb dziecka, rodzice starają się również o stały dochód. Kiedy Chris Blaze po raz pierwszy został ojcem w 2021 roku, jego rodzina była oczywiście w trudnej sytuacji finansowej.

foto: laykni.com

Mimo że życie postawiło przed mężczyzną zadanie wychowania i utrzymania dziecka, musiał on również zmagać się z wieloma trudnościami.

Kiedy zdecydował się na zakup pralki, nie miał pojęcia, jak zaskakujące będzie to wydarzenie.

Po długim zastanawianiu się, rodzina Blaze zdecydowała się na zakup używanej pralki.

foto: laykni.com

Niedługo potem świeżo upieczony rodzic kupił używaną pralkę i suszarkę Samsunga od człowieka o imieniu Dawid. Blaze opowiedział: „Osoba, od której zamierzałem kupić sprzęt, prosiła 500 dolarów za pralkę i suszarkę”.

Blaze'owi udało się jednak wynegocjować niższą cenę za pralkę i po podziękowaniu właścicielowi zabrał sprzęt ze sobą do domu.

foto: laykni.com

Następnie mężczyzna wysłał Blaze'owi SMS-a: „Proszę sprawdzić suszarkę, to prezent dla noworodka”, a kiedy Blaze zerknął do środka, był oszołomiony, widząc ukryte tam 400 dolarów.

„Słowa nie wystarczą, aby opisać całą moją wdzięczność. Czuję się teraz tak wdzięczny, że chcę po prostu pojechać i przekazać ogromne podziękowania dla Dawida za wszystko!”.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com