Niektóre gwiazdy mają bzika na punkcie psów, a Mickey Rourke to największy miłośnik psów wśród celebrytów. Obecnie ma sześć psów, które uwielbia - w tym kilka, które zabrał ze schroniska. Takiej osobie chce się serdecznie podziękować!

Aktor Mickey Rourke jest jednym z największych miłośników psów wśród hollywoodzkich gwiazd. Nie raz ratował szczeniaki ze schronisk i od dawna pomaga organizacjom ratowniczym. W zeszłym tygodniu paparazzi sfotografowali aktora jedzącego lunch ze swoim psem w Beverly Hills.

foto: petpop.cc

Rourke był ze swoim ukochanym psem King Carlosem. Aktor przytulał zwierzaka, a nawet karmił go, jakby to było jego własne dziecko. Później zamieścił na Instagramie jedno zdjęcie zrobione przez paparazzi, pisząc: „Mój King Carlos je nuggetsy”.

foto: petpop.cc

To niezwykłe widzieć takiego aktora przytulającego uroczego pieska, ale Rourke ma obecnie aż sześć psów. Kiedy w 2009 roku otrzymał nagrodę Złotego Globu, pierwsze co zrobił, to wyraził wdzięczność swoim pupilom.

foto: petpop.cc

Według Rourke'a to właśnie psy pomogły mu w czasie kryzysu w życiu, kiedy porzucił karierę aktorską, wrócił do boksu i miał depresję. Dzięki psom znalazł siłę, by ruszyć dalej i został znanym aktorem.

Oto zdjęcia innych psów aktora:

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc