Taniec może pomóc wielu osobom spojrzeć na życie zupełnie inaczej, w bardziej pozytywny i radosny sposób. Najważniejsze jest, aby naprawdę cieszyć się tym, co się dzieje, muzyką! Małe dziecko w rodzinie to wielkie błogosławieństwo. Poza tym radość sprawia obserwowanie, jak Twój maluch odkrywa otaczający go świat. Jest tyle nowych i ekscytujących rzeczy do odkrycia!

Głównymi bohaterami tego filmiku są tata i jego mała córeczka. Jak to fajnie, że ktoś z domowników postanowił sfilmować to, co się dzieje, a potem umieścić to w Internecie. Tata i córka postanawiają wykonać taniec irlandzki. Córka jest dzielna, wie kiedy klaskać w dłonie, a kiedy tupać nogą. Jest całkiem niezła jak na swój wiek, ma wyczucie rytmu i robi to z uroczą dziecięcą spontanicznością.

Dlatego do rodziców należy pomoc dziewczynce w tworzeniu i nadążanie za nią w treningach tanecznych. Taniec irlandzki stał się niezwykle popularny na całym świecie od czasu powstania teatralnego widowiska choreograficznego „Riverdance”. Jego spektakularne przedstawienia niezmiennie przyciągają miliony widzów.

Są one również świetnym sposobem na promowanie charakterystycznej dla Szmaragdowej Wyspy choreografii. Dzięki temu na całym świecie otwierają się studia tańca, które uczą tańca irlandzkiego.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news90post.com