Ostatnie pojawienie się gwiazdy lat 80-tych jako okazja do dyskusji o jej nawykach związanych z urodą

Paris Hilton jest obecnie wszędzie. Wygląda na to, że wraz z powrotem mody z lat 2000, jedna z najbardziej pięknych blondynek tego okresu powraca do publiczności. Co najlepsze, Paris wygląda dokładnie tak samo jak dwadzieścia lat temu. Zarówno jeśli chodzi o styl, jak i wygląd. Kolejnym dowodem jest występ gwiazdy w programie Jimmy'ego Kimmela. W czarnej krótkiej sukience z efektowną draperią i wysokim kucykiem.

foto: elle

Wyobraź sobie, że powiedziano Ci, że te zdjęcia zostały zrobione 20 lat temu? I choć nie były, bardzo łatwo w to uwierzyć. Czterdziestoletnia Hilton wygląda identycznie jak w wieku 20 i 25 lat. To dobry moment, by zastanowić się nad tajemnicą wiecznej młodości tej konkretnej gwiazdy.

foto: elle

Przede wszystkim Hilton bardzo przestrzega swojej diety. Od kilku lat współpracuje z Viome, platformą typu wellness, gdzie otrzymuje spersonalizowane porady żywieniowe na podstawie badań i suplementów diety. Paris wierzy, że piękno zaczyna się od wewnątrz.

foto: elle

„Mam obsesję na punkcie pielęgnacji skóry - powiedziała w niedawnym wywiadzie dla amerykańskiej publikacji Marie Clare. - Moja rutyna obejmuje wieloetapowy rytuał i używam wielu różnych kosmetyków, a także gadżetów kosmetycznych, takich jak FOREO”. Paris w swojej kosmetyczce ma również serum Dr. Barbara Sturm, płatki ToGoSpa oraz krem U Beauty The BARRIER Bioactive Treatment. Paris ma na ich punkcie obsesję.

Główne zdjęcie: elle