W tym miesiącu gwiazda obchodziła 22 urodziny Rocco Ritchie, który przyszedł na świat 11 sierpnia 2000 roku. Z tej okazji na Sycylii odbyło się przyjęcie, w którym wzięli udział zarówno solenizant, jak i Madonna, a także adoptowane córki gwiazdy - Esther i Stella.

Madonna zamieściła zdjęcia z imprezy na Instagramie. Napisała też: „Od jednego lwa do drugiego: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Rocco”. Tym samym zasugerowała, że zarówno urodziny jej, jak i jej syna przypadają w sierpniu.

foto: laykni.com

Rocco przez długi czas mieszkał w Londynie. Kiedy jego rodzice rozwiedli się, jako nastolatek postanowił zostać z ojcem. Obecnie Rocco kontynuuje karierę artystyczną pod pseudonimem Rhed, studiując jednocześnie na Uniwersytecie Sztuki w Londynie.

foto: laykni.com

Obecnie wystawia swoje dzieła w Tanya Baxter Gallery of Contemporary Art w Londynie.

foto: laykni.com

Twórczość młodego człowieka porusza głównie temat celebrytów.

foto: laykni.com

Rocco wykorzystuje w swoich pracach technikę brikolaż. Jest to technika twórcza polegająca na rekonstrukcji i ponownym użyciu poszczególnych materiałów, wykorzystaniu różnych istniejących materiałów do tworzenia dzieł sztuki.

foto: laykni.com

Oprócz Rocco, Madonna ma córkę Lourdes, a także dwoje adoptowanych dzieci, David Banda i Mercy James mają po 16 lat, oraz Stelle i Esther - mają po 9 lat.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com