Do stylisty o imieniu Monir trudno się dostać. Jego prace są podziwiane na całym świecie! Potrafi zmienić każdą kobietę! Do jego fotelu siadają panie ze zniszczonymi fryzurami i smutnymi spojrzeniami, a wychodzą szykowne piękności z promiennymi uśmiechami.

To jest przykład jednej z tych przemian od mistrza.

foto: laykni.com

Do salonu pięknościzwróciła się kobieta, który przez wiele lat rozjaśniała włosy, aby ukryć siwe włosy. Regularne zabiegi w domu osłabiały włosy, spalały je. Teraz włosy wyglądały na pozbawione życia, zaniedbane i tylko dodawały kobiecie wieku.

foto: laykni.com

Kobieta zrozpaczona samodzielną pielęgnacją włosów postanowiła zaufać specjaliście. Przede wszystkim mistrz wykonał wymycie farby.

foto: laykni.com

Potem kobieta musiała rozstać się z długimi włosami. Były bardzo zniszczone. Piękna elegancka fryzura na włosach średniej długości wygląda modnie i świeżo.

foto: laykni.com

Stylista wybrał piękny odcień do tonowania - bogaty platynowy kolor. Takie włosy wyglądają szlachetnie i elegancko. Kolor włosów podkreśla teraz odcień skóry twarzy i kolor oczu.

foto: laykni.com

Stylist zają się nie tylko fryzurą, stworzono harmonijny wizerunek. Dobrano jej piękny makijaż, który podkreśla urodę.

foto: laykni.com

Monir dokonał prawdziwego cudu! Klientka jest zachwycona i nie może ukryć uśmiechu!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Utalentowany artysta dokonał kolejnej magii! Z jego pracy wynika, że ​​szczerze dba o każdego klienta i stara się pomóc. To talent!

Główne zdjęcie: laykni.com