Nie jest tajemnicą, że mężczyźni i kobiety patrzą na świat z różnych perspektyw. A to, co jest niezmiernie ważne dla jednej strony związku, drugą uważa za kompletny nonsens. Kobiety robią tylko to, że bez końca dramatyzują bez podstaw, podczas gdy mężczyźni narzekają, że kobiety zarzucają im niewrażliwość i prymitywizm. Oczywiście prawda jest gdzieś pośrodku, a każda strona związku musi iść własną drogą do wspólnego zrozumienia.

Aid al-Qarni to muzułmański uczony, pisarz i jeden z najpopularniejszych saudyjskich kaznodziejów. Nie tak dawno jedna z gazet opublikowała wywiad z szejkiem al-Qarni, w którym mędrzec udziela praktycznych porad dotyczących rozwiązywania konfliktów rodzinnych. Chętnie opowiemy swoim ulubionym czytelnikom, co poleca...

Związek męża i żony

Na spotkaniu z muzułmańską publicznością szejk al-Qarni opowiedział o swojej skutecznej metodzie, która pozwala mu rozwiązać najsilniejsze spory z żoną w 5 minut. „Nie tylko Einstein i Newton mogą dokonać wielkich odkryć. Wschód też jest zdolny do czegoś ”- powiedział z uśmiechem naukowiec i pisarz i podzielił się sekretem, jak w mgnieniu oka poprawić relacje rodzinne.

Naprawdę chcę, aby każdy kochający mąż przeczytał, a co najważniejsze, aby usłyszał te złote słowa!

„Jeśli nagle pokłócisz się z żoną, nie możesz podnosić głosu, zastraszać lub powiedzieć, że się myli. Każda kobieta musi się wypowiedzieć - więc pozwól jej to zrobić. Po prostu nie musisz patrzeć w tymomencie na komputer lub telewizor.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić jako mężczyzna, jest poddanie się swojej żonie. Pochyl głowę i pokornie słuchaj. Co najważniejsze, bądź cicho. Niezależnie od tego, czy masz rację, czy nie.

Powiedz jej, że ma całkowitą rację i że żałujesz przed Wszechmogącym. Obiecaj, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Powiedz jej, że modlisz się o jej przebaczenie, że popełniłeś błąd. I że jest ci bardzo przykro ...

Kobieta jest zawsze emocjonalna, rządzą nią uczucia. I z reguły jest milsza, bardziej serdeczna i bardziej miłosierna niż mężczyzna. Kobieta opiekuje się chorymi i bliskimi, gdy sama jest chora. Kobieta nosi swoje dziecko, karmi je, przyciskając do piersi. Daje ciepło mężowi. Dlatego poddaj się i nawet nie próbuj się z nią kłócić!

Wszystko jest proste! Jeśli chcesz poprawić swoje relacje z żoną, naucz się od czasu do czasu nieocenionej umiejętności szczerego słuchania. Po spędzeniu zaledwie 5 minut odniesiesz wiele korzyści dla siebie i swojego związku: zrozumiesz, czym oddycha wybranka, poznasz jej przeżycia, a co najważniejsze, usłyszysz między wierszami, co w końcu dać jej na następne święto.

Pięciominutowa rozmowa przyczyni się do twojego zbliżenia i będzie doskonałą prewencją kolejnego skandalu. Swoją drogą, jeśli kobieta nie zostanie wysłuchana teraz, to z pewnością sprawi, że zrobisz to później, ale w zupełnie innej formie…

Jeśli od czasu do czasu nauczysz się być uważnym i spokojnym, częściej rozmawiać o swoich uczuciach i przytulać ukochaną, wszystkie powody niezadowolenia znikną same. Łatwo być szczęśliwym!

Główne zdjęcie: lime.energy