Negatywny przekaz wraca jako podwójnie negatywny. Pamiętaj o tym, zanim cokolwiek zrobisz.

Nasze życie podlega głównemu uniwersalnemu prawu - prawu przyciągania. To proste i logiczne: człowiek przyciąga to, o czym myśli.

Nie można marzyć o szczęściu i jednocześnie myśleć: „Życie jest okropne: nie ma pieniędzy, nie ma zdrowia, nie ma miłości...”. Wszechświat reaguje na taką postawę z uczynnością dżina w magicznej lampie. „No cóż - odpowiada. - Jak chcesz. Rzeczywiście nic z tego nie masz. I nie będziesz miał.” Negatywny przekaz wraca jako podwójnie negatywny. Ten artykuł jest dokładnie tym, czego nie powinieneś robić. Nigdy.

Szczęśliwi ludzie przyciągają miłość innych

Wszyscy ludzie, wydarzenia i rzeczy w naszym życiu wcale nie są przypadkowe. Otaczamy się nimi dobrowolnie lub mimowolnie. Chęć kochania i bycia kochanym musi pojawić się w duszy i wypełnić wszystkie zakamarki świadomości. Pamiętajmy: nikt nie może nic za nas zrobić. My, i tylko my, tworzymy własną rzeczywistość. Szczęśliwi ludzie czerpią przyjemność z najmniejszych rzeczy.

3 najważniejsze „nigdy”

1. Nigdy nie chowaj starej urazy, zwłaszcza wobec byłych partnerów. Na poziomie podświadomości blokują możliwości pozytywnych zmian w życiu.

2. Nigdy nie mów sobie: nie uda mi się. Wiara w sukces jest podstawą sukcesu.

3. Nigdy nie rób poszukiwania miłości celem samym w sobie. Prawdziwe uczucie pojawia się naturalnie i harmonijnie.

Szczęśliwi ludzie żyją dłużej i rzadziej chorują

„Stres przyczyną chorób”. Nasze zdrowie fizyczne jest lustrzanym odbiciem naszego zdrowia psychicznego. Negatywne emocje niszczą organizm na poziomie komórkowym, powodując powstawanie nieuleczalnych chorób.

Lekarze armii Aleksandra Wielkiego byli zdumieni faktem, że żołnierze pokonanej armii umierali z powodu ran, z którymi żołnierze zwycięskiej armii radzili sobie bardzo szybko i dobrze. Wiele lat później lekarz Napoleona Bonaparte ujął to tak: „Rany zwycięzców goją się szybciej”. Innymi słowy - sukces każdej terapii zależy od pragnienia życia. Wszystko w naszym organizmie jest tak zaprojektowane, że może się samo uzdrowić.

Właściwe myśli i siła umysłu to główny warunek.

3 najważniejsze „nigdy”

1. Nigdy nie narzekaj na choroby, chyba że mówisz do lekarza. Osoba, która ciągle skarży się na dolegliwości i szczegółowo opowiada o nich innym, nieświadomie osłabia swoje zdrowie.

2. Nigdy nie stawiaj sobie diagnozy. Kiedy mówisz: prawdopodobnie mam taką a taką chorobę, programujesz ją i wkrótce twoje obawy się spełniają.

3. Nigdy nie wdawaj się w kłótnię z osobą agresywną ani nie przyłączaj się do ruchu przeciwko czemuś. Negatywny przekaz niszczy organizm. Zdrowie zaczyna się od wewnętrznego spokoju i pozytywnego nastawienia do życia.

To nie pieniądze przynoszą szczęście, to szczęście przynosi pieniądze

Nie mamy pojęcia, jak bardzo się łudzimy, kiedy mówimy: „Gdybym miał pieniądze, byłbym naprawdę szczęśliwy”. Prawo przyciągania działa w odwrotną stronę: bogactwo, sukces i inne dobra zaczynają się pojawiać, gdy człowiek czuje się naprawdę szczęśliwy. Innymi słowy, poczucie szczęścia może uczynić człowieka bardziej produktywnym, nastawionym na cel, wytrwałym i pewnym siebie, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie dochodów.

3 najważniejsze „nigdy”

1. Nigdy nie mów „nigdy”. Na zawsze wyeliminuj ze swojego życia sformułowania: „Nigdy nie pozbędę się długów”, „Nigdy nie znajdę dobrej pracy” i tym podobne. Te wyrażenia są potężnym zakazem dotyczącym bogactwa i dobrobytu.

2. Nigdy nie oszczędzaj pieniędzy mówiąc „na wszelki wypadek”, bo bardzo ryzykujesz doczekać się tego dnia. Lepiej myśleć inaczej: „Na miłe niespodzianki”.

3. Nigdy nie besztaj siebie za nieplanowane wydatki i spontaniczne zakupy. Są one przecież dawką pozytywnych emocji, bez których proces zarabiania pieniędzy traci sens. W kulturze słowiańskiej nie jest zwyczajem, a wręcz nieprzyzwoitością demonstrowanie szczęścia, radowanie się w czasie, gdy innym ludziom nie wiedzie się najlepiej. Nauczono nas wierzyć, że szczęście wynika z nieustannej walki i można je zdobyć tylko poprzez ciężką pracę.

Tak czy inaczej, ale „czas walki o szczęście” to już przeszłość, a stereotypy pozostały.

Główne zdjęcie: kakao.im