Jak wspaniale, że możemy wykorzystać potęgę technologii! W przeciwieństwie do sytuacji sprzed zaledwie jednej czy dwóch dekad, możemy teraz tworzyć nowe projekty, nawiązywać nowe znajomości, utrzymywać kontakty ze starymi przyjaciółmi i walczyć o prawa za pomocą jednego przycisku. Media społecznościowe i Internet to po prostu niesamowite narzędzia. Zwłaszcza, gdy ludzie korzystają z tych platform internetowych zachęcając innych do czynienia dobra, przyłączania się do ważnych tematów i zmieniania świata na lepsze.

Ta mała dziewczynka o imieniu Riley zdecydowanie pozostawiła swój ślad w mediach społecznościowych, przyczyniając się do zwiększenia świadomości na temat karłowatości. Chodzi o to, że październik jest miesiącem poświęconym karłowatości, a mama Riley, Angela, pomyślała, że byłoby to świetnym pomysłem, aby jej mały aniołek, który urodził się z achondroplazją, a więc ma karłowatość, wykonał mały taniec, aby pokazać światu swój radosny, wesoły i zabawny charakter.

Na poniższym filmiku zobaczycie piękną pięcioletnią dziewczynkę, która tańczy do piosenki „Shake It Off” Taylor Swift. Wykonała kilka kroków, które zapamiętała, ale w większości improwizowała. Obejrzyj urocze wideo poniżej i będziesz zdumiony jej występem.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news47times.com