Powszechnie wiadomo, że liczba osób z ujemnym czynnikiem Rh wynosi 15% ludności na świecie. Istnieje wiele domysłów na temat tego, kim naprawdę są ci ludzie.

Niektórzy teologowie są przekonani, że ujemny czynnik Rh jest znakiem „boskiego” pochodzenia. Dowiedzmy się, skąd się wzięła ta cecha i kim tak naprawdę są ci ludzie?

Rh został odkryty stosunkowo niedawno, dokładnie w 1940 roku. Od tego czasu ten czynnik jest nieustannie badany przez naukowców, którzy wyciągnęli na jego temat kilka bardzo ciekawych wniosków.

Po pierwsze, naukowcy uważają, że ludzie wyewoluowali od małp, a wszystkie naczelne są Rh dodatnie. Skąd więc wziął się czynnik ujemny?

Zbadano również, które narodowości są bardziej skłonne do bycia Rh ujemnym.

Te wnioski stawiają naukowców w jeszcze bardziej zagmatwanej sytuacji. Baskowie mają wysoki odsetek osób z czynnikiem „ujemnym”, których dokładne pochodzenie nie jest znane. Jeszcze większy odsetek mają tylko Żydzi, Samarytanie.

Większość ludzi z czynnikiem ujemnym ma wysokie IQ. Wśród nich jest wiele wróżbitów i medium.

Łączą powstanie Rh- z połączeniem człowieka i kosmity. To, że ONI byli na naszej planecie jest praktycznie w 100% udowodnione i zaakceptowane przez środowisko naukowe.

Nie da się sklonować takich ludzi....

Jak na razie czynnik „ujemny” pozostaje bez zmian. Badania wykazały, że mutacja miała miejsce około 35 tysięcy lat temu.

Główne zdjęcie: lime.energy