Legendarny aktor Pierce Brosnan, który grał Jamesa Bonda, znalazł się na okładce magazynu mody męskiej GQ. W sesji zdjęciowej dołączyli do niego także jego synowie: Dylan (25 lat) i Paris (21 lat).

foto: laykni.com

Na zdjęciach bracia są stylowo ubrani, a ich ciepłe relacje z ojcem widać gołym okiem.

foto: laykni.com

Synowie opowiedzieli, jak postrzegają sławę swojego ojca Pierce'a. „W dzieciństwie myślałem, że mój tata ma wielu przyjaciół. Ponieważ ludzie podchodzili do niego na ulicy, a on z każdym długo rozmawiał” - powiedział Dylan. Dokładnie w ten sposób znany był swoim fanom Pierce Brosnan.

foto: laykni.com

Dylan i Paris wspomnieli również, że jako dzieci spędzali czas na planie filmowym swojego ojca. Dylan zwiedzał Pałac Lodowy w filmie o Bondzie „Śmierć nadejdzie jutro”. Brosnan zawsze jednak doradzał swoim synom, by unikali kariery aktorskiej. „Tylko dlatego, że jest to cholernie ciężka praca. Tworzysz siebie i niszczysz siebie” - opowiada Pierce.

foto: laykni.com

Synowie Brosnana słuchają ojca. Paris jest modelem dla Balmain, Dolce & Gabbana i Moschino, rysuje i surfuje. Dylan pisze muzykę psychodeliczną.

foto: laykni.com

Bracia wiele nauczyli się od ojca. Dyscyplina, pasja do życia, pewność siebie i co najważniejsze, nie bać się śmiać z siebie.

foto: laykni.com

Warto zaznaczyć, że Pierce Brosnan gra obecnie w nowym, nietypowym dla niego filmie, który już wkrótce trafi do kin. Irlandzka gwiazda po raz pierwszy zagra główną rolę w adaptacji komiksu DC Universe – „Black Adam”.

foto: laykni.com

Przypomnijmy, że Dylan i Paris urodzili się w drugim małżeństwie Brosnana z Keely Shaye Smith. Pierce ma też syna Seana (39 lat), który urodził się w jego pierwszym małżeństwie z Cassandrą Harris. Niestety, pierwsza żona Pierce'a zmarła na raka.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com