Jeśli masz kota, koniecznie podziękuj mu za to, co robi dla Ciebie i Twojego domu.

Wiele osób uważa, że koty nie robią nic poza jedzeniem, spaniem i miauczeniem. Ale w rzeczywistości te zwierzęta robią wiele dobrego dla swoich właścicieli - chodzi tu o energię.

Koty bardzo ciężko pracują, aby pozbyć się z naszego życia negatywnej energii. Owszem, niektóre z nich są z natury bardzo leniwe, ale zapewne zauważyłeś, że nawet mały kociak zawsze będzie starał się podejść i pocieszyć Cię, gdy czujesz się przygnębiony. Jest to jeden z wielu sposobów, w jaki zwierzęta domowe pomagają nam.

Ludzie od dawna wiedzą o magicznej mocy kotów. Źródłem tej mocy jest ich niesamowita zdolność do wyczuwania wszystkiego.

Psy chronią nas i nasze domy przed złymi ludźmi, ale koty chronią przestrzeń i nas samych przed spotkaniem z innym rodzajem „intruza” - negatywną energią.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się uważnie obserwować kocie zachowania? Zgadzamy się, że może się to wydawać dziwne i tajemnicze. W porównaniu z psami, które są bardziej radosne i emocjonalnie zależne od swoich właścicieli, koty zachowują się znacznie spokojniej i bardziej obojętnie. Wydają się być w ciągłym kontakcie z czymś niewidzialnym, nawet jeśli żyją obok nas.

Być może zauważyłeś, jak twój kot siedzi i wpatruje się w jakiś punkt, jakby widział coś, czego my nie możemy zobaczyć. Być może tak właśnie jest. Wszechświat składa się z różnych rodzajów energii, a te energie, czy to pozytywne czy negatywne, są w ciągłym ruchu.

Koty są przyciągane do negatywnej energii jak magnes. Im więcej gromadzi się w danym miejscu, tym bardziej te zwierzęta czują potrzebę wchłonięcia tej energii. Jeśli zauważysz, że Twój kot spędza większość czasu w jednym pomieszczeniu, to wiedz, że dzieje się tak nie bez powodu.

Im bardziej zrelaksowany jest Twój futrzany pupil, tym więcej pracuje, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie.

Koty mogą również chronić ludzi przed złym okiem i innymi podobnymi rzeczami. Dlatego należy jak najczęściej zwracać się do kota, uważając go za talizman, co pozwoli mu chronić nas przed złym okiem i innymi rzeczami.

Aby w pełni wykorzystać kocią moc, musisz nauczyć się prawidłowo trzymać kota. Należy to zrobić tak, aby lewą ręką powoli głaskać szyję kota, a prawą - jego ogon. Stworzy to pełny kontakt z kotem i pozwoli w pełni wykorzystać wszystkie jego cudowne zdolności.

Uważa się, że koty mają moc uzdrawiania. Głaskanie go lub po prostu leżenie obok niego pozwala całkowicie uwolnić się od stresu.

Kot potrafi pomóc w pozbyciu się negatywnej energii. Jeśli masz kota, koniecznie podziękuj mu za to, co robi dla Ciebie i Twojego domu.

Główne zdjęcie: brainum