Ta para jest ze sobą naprawdę szczęśliwa, lecz od jakiegoś czasu, gdy po raz pierwszy obejrzeli nagrany film ze swojego ślubu, zaczęła zastanawiać się, czy w ich życiu przypadkiem jedzenie nie wzięło priorytetu nad miłością. Jak tylko do głów tego młodego małżeństwa zakradła się ta przerażająca myśl, postanowili oni, że czas to zmienić.

foto: google

Choć początki były trudne – małżeństwo miało problem z zaaklceptowaniem rzeczywistości, tom już wkrótce znajomi polecili im niesamowitą dietę, która miała cechować się olbrzymią skutecznością nawet w walce z bardzo dużą nadwagą. Para młoda zdecydowała się wypróbować tę dietę, a jej efekty przeszły najśmielsze oczekiwania – Rachel schudła 51 kilogramów, a Noel aż 101!

foto: google

„Stosując tę dietę bardzo szybko mogliśmy znowu wrócić do naszych ukochanych hobby z młodości, które musieliśmy porzucić z uwagi na naszą wagę” Wspomina kobieta, po czym śmieje się: „Możemy nawet znowu korzystać z kina nie obawiając się, że złamiemy krzesełko. To naprawdę dieta- cud.”

foto: google

Oczywiście, młoda para nie poprzestała tylko na diecie. Codziennie poświęca ona po kilka godzin dziennie na treningi fizyczne, takie jak bieganie czy joga. Mimo tego ich historia może śmiało zostać nazwana inspiracją dla innych osób zmagających się z nadwagą.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com