Donny Ballard pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i wychowywał się w rodzinie zastępczej. Mimo szczerej miłości i troski rodziców zastępczych, mężczyzna całe życie marzył o tym, by zobaczyć swoją biologiczną matkę. Jego marzenie spełniło się dopiero w sześćdziesiątym roku życia.

Dorastając, młody Donny często zastanawiał się, kim jest jego prawdziwa matka biologiczna. Zastanawiał się gdzie i z kim mieszkała kobieta i jakie miała zainteresowania. Jedyne co wiedział to imię matki, które poznał z aktu urodzenia. Na szczęście to wystarczyło, by pewnego dnia ją odnaleźć, przytulić i podziękować za życie, które mu podarowała.

Ballard zawsze chciał odnaleźć swoich rodziców i dowiedzieć się, czy jest do nich podobny. Amerykanin rozpoczął poszukiwania krewnych siedem lat temu. Wraz z siostrą z rodziny zastępczej zarejestrował się na specjalnym serwisie, gdzie ludzie szukają swoich bliskich. Przez kilka lat nie mogli nic znaleźć, ale w tym roku udało się znaleźć użytkowniczkę serwisu, prawdopodobnie jego siostrzenicę.

Mężczyzna natychmiast wysłał dziewczynie wiadomość, po czym ta, będąc w niemałym szoku, skontaktowała się ze swoją ciotką, Alice Bredford, i powiedziała jej, że może mieć rodzeństwo, o którym wcześniej nie wiedziała. Alice postanowiła zapytać o to u swojej matki.

Kiedy matka Alice dowiedziała się o wszystkim, rozpłakała się i wyznała, że miała kiedyś syna, ale matka zmusiła ją do oddania chłopca do domu dziecka.

foto: lemurov.net

Biologiczna matka Donniego nazywa się Dorothy Mary Pearce-Cohen. Po urodzeniu Ballarda wyszła za mąż i urodziła jeszcze pięcioro dzieci. Jednak przez lata Dorothy martwiła się o swoje pierwsze dziecko, o którym nic nie wiedziała. Nie żywiła już nadziei, że kiedykolwiek spotka syna, gdy ten ją odnalazł i przyjechał, by ją przytulić.

Niezależnie od długich lat rozłąki, mężczyzna jest szczęśliwy, że w końcu zobaczył swoją biologiczną matkę.

Główne zdjęcie: lemurov.net