Louise Hay (1926 - 2017) jest autorką ponad 30 książek z zakresu psychologii. Jej najpopularniejsza książka „Możesz uzdrowić swoje życie” została wydana w 33 krajach na całym świecie, sprzedała się w 50 milionach egzemplarzy.

Louise Hay dzieli się w swoich książkach ideą, że nasze przekonania wpływają na nasze życie. Daje narzędzia, dzięki którym możesz uzdrowić swoje ciało i całe swoje życie. Louise Hay wyleczyła się z raka dzięki odpowiedniemu podejściu i napisała wiele książek na temat uzdrawiania. Modlitwy od Louise Hay mają wielką moc. Pomagają uwierzyć w uzdrowienie ciała i duszy.

Modlitwa wdzięczności jest jedną z najważniejszych modlitw w naszym życiu. Powinna to być pierwsza modlitwa, którą wypowiadamy na początku dnia i ostatnia, którą wypowiadamy na końcu dnia. To słowa, które dają nam wiarę w to, co najlepsze, pomagają pozytywnie patrzeć na świat, a także napełniają nasze serca radością i miłością.

Modlitwa wdzięczności.

W głębi mojej duszy znajduje się nieskończone Źródło Wdzięczności. Pozwalam teraz, aby ta wdzięczność wypełniła moje serce, moje ciało, mój umysł, moją świadomość, całą moją istotę. Ta wdzięczność emanuje ze mnie we wszystkich kierunkach, dotykając wszystkiego w moim świecie i wracając do mnie, tak że coraz więcej jest w moim życiu wszystkiego, za co można być wdzięcznym.

Przyzwyczajenie do dziękowania przyczynia się do mojego dobrego stanu wewnętrznego. Wdzięczność jest wyrazem mojej wewnętrznej radości, ogrzewa moje życie swoim ciepłem. Dziękuję Niebu za siebie i swoje ciało. Jestem wdzięczna za to, że mogę widzieć i słyszeć, czuć i dotykać. Dziękuję Światu za mój dom, o który dbam z wielką miłością.

Dziękuję za moją rodzinę, przyjaciół i cieszę się z ich towarzystwa. Pozwalam innym być sobą w mojej obecności. Dziękuję Życiu za swoją pracę i zawsze staram się ją wykonywać dobrze. Dziękuję za swoje talenty, zdolności i korzystam z nich nieustannie. Dziękuję za mój dobrobyt.

Jestem wdzięczna całej Naturze i szanuję każdą żywą istotę. Jestem wdzięczna za ten dzień i wdzięczna za wszystkie nadchodzące dni. Jestem wdzięczna za Życie właśnie Tu, Teraz i na Zawsze!

Główne zdjęcie: kakao.im