Niewiarygodne, ale to prawda!

Wielu moich znajomych zawsze pyta mnie: „Olu, dlaczego zawsze zamykasz klapę, nawet jak jesteś w naszym domu?”. Wiesz, to taki nawyk, który sobie wyrobiłam. Odkąd byłam mała, babcia zawsze mnie tego uczyła. Nie, nie zrobiłam tego ze względu na nieprzyjemny zapach toalety, robiłam to, żeby w naszej rodzinie zawsze były pieniądze.

„Wnusia, zawsze zamykaj klapę w toalecie, wtedy zawsze będą pieniądze”.

Tak zawsze mówiła mi moja babcia. Przy okazji zauważyłam pewną ciekawostkę: gdy zapomnę zamknąć klapę, albo gdy ktoś z rodziny nie zrobi tego po wyjściu z toalety, pieniądze natychmiast uciekają z rodziny. Dziwne rzeczy dzieją się jeszcze tego samego dnia: zepsuła się pralka, przepalił się czajnik albo zawiesił się telefon. Niewiarygodne, ale to prawda!

Dlatego zawsze przyzwyczajaj siebie i swoich bliskich do tego. Tylko ci, którzy zamykają klapę, mają pieniądze. Swoją drogą, dziś nawet widziałam, jak znany bloger opowiadał o tym samym...

Jak mawiała moja babcia: „Jeśli klapa nie jest zamknięta, pieniądze na pewno uciekną z rodziny!”.

Wydaje się, że to drobiazg, ale to prawda. Wszyscy moi znajomi, gdy dowiedzieli się, z jakiego powodu to robię, również zaczęli zamykać klapę - w ciągu kilku dni zmniejszyły się wydatki w rodzinie, a dochody się zwiększyły.

Skorzystaj z sekretu mojej babci, a zapewniam Cię, że już wkrótce zobaczysz efekt. Pieniądze zawsze będą w twoim domu!

Główne zdjęcie: storyfox