Światowej sławy wykonawczyni romantycznych ballad, piosenkarka Cher, mimo zaawansowanego wieku, nadal jest u szczytu aktywności i popularności. Zgodzisz się, że w wieku 76 lat romans z 36-letnim przystojnym Alexandrem Edwardsem, imprezy z raperem Tygą, wprowadzenie nowej kolekcji zapachów pod własną marką i niezapomniane zabłyśnięcie na Paryskim Tygodniu Mody to nie lada osiągnięcie.

foto: adme.media

Tak więc na pokazie najnowszych kolekcji domów mody (Paris Fashion week 2022), który odbył się we wrześniu w Paryżu, Cher niespodziewanie pojawiła się na finałowym pokazie marki Balmain. Popowa diva pojawiła się na wybiegu z dyrektorem kreatywnym Balmain Olivierem Rousteingiem i przyćmiła profesjonalne modelki.

Efekt wow wywołał kostium Cher – szykowny kombinezon z „rzeźbionymi” ramionami i zabudowanymi rękawiczkami w stylu rock and rolla. Masywne skórzane buty na platformie i jasne srebrne odcienie sprawiły, że wszyscy fani słynnej piosenkarki przypomnieli jej wspaniałe koncerty. Sama Cher przyznała po pokazie, że świetnie bawiła się na scenie, a sam pokaz był „chyba najlepszym pokazem mody”.

foto: adme.media

Oczywiście genetyka i kosztowna chirurgia plastyczna odgrywają ogromną rolę w niesłabnącej młodości Cher, ale w arsenale gwiazdy są całkiem praktyczne techniki, które można zapożyczyć.

  • Żadnych złych nawyków. Cher, podobnie jak wiele innych celebrytów (na przykład Jennifer Lopez), kategorycznie powstrzymuje się od wszelkich pokus życia celebrytów. Sher twierdzi, że wszelkie złe nawyki negatywnie wpływają na kolor, teksturę i elastyczność skóry i oczywiście powodują pojawienie się zmarszczek. I przez lata efekt ten tylko się kumuluje.

  • Zdrowe jedzenie z możliwością rozpieszczania się. Słynna piosenkarka przez całą swoją karierę przestrzega ścisłej diety. To ona pozwala jej zachować smukłą sylwetkę (61 kg przy wzroście 170 cm w wieku 76 lat), a także oczyszcza organizm z nadmiaru tłuszczów i węglowodanów. Tak więc Cher w ogóle nie je mięsa, surowo ogranicza sery i mleko, ale czasami pozwala sobie na desery i słodycze, zwłaszcza czekoladę.

  • Sport jako sposób na życie. Diva pop nadal uparcie angażuje się w trening wytrzymałościowy cardio 5 razy w tygodniu. Cher mówi, że jej trener „nie daje jej możliwości odniesienia się do jej wieku”, jeśli chodzi o obciążenie pracą fitness. Taka bezkompromisowość na siłowni sprawia, że ​​doskonale znosi trasy koncertowe, filmowanie i modowe pokazy.

  • Praca nad sobą i ciągły rozwój. Cher uważa, że ​​jej wrodzony pracoholizm jest głównym czynnikiem wpływającym na jej niesłabnącą urodę. Twierdzi, że ciągła aktywność nadaje sens jej życiu, pomaga walczyć z lękami i cieszyć się życiem towarzyskim, co znacznie zmniejsza negatywny wpływ stresu na zdrowie i młodość skóry.

Warto jednak zauważyć, że słynna diwa popu nie zaniedbuje wielu dostępnych sztuczek, takich jak farbowanie włosów. Cher nigdy nie pojawiła się publicznie z siwymi włosami i sama twierdzi, że nigdy nie pozwoli, by jej włosy posiwiały: „Innym dziewczynom to pasuje”. Jak widać, nie ma obcych technologii, ale każdy przepis ma zastosowanie zarówno dla gwiazdy, jak i w życiu zwykłego człowieka.

foto: adme.media

Czy odważyłabyś się założyć taki kostium?

Główne zdjęcie: adme.media