Królik, patron roku 2023, jest zwierzęciem spokojnym, miłym i czułym. Zwierzę to uważane jest za symbol płodności i szczęścia rodzinnego. Oznacza to, że od nadchodzącego roku można spodziewać się wzmocnienia istniejącego związku lub znalezienia partnera w przypadku, gdy jeszcze go nie ma.

Które znaki zodiaku znajdą miłość w 2023 roku

Rodzina i bliscy są na pierwszym miejscu w roku Wodnego Królika. Dzieci zbliżają się do rodziców, a małżonkowie zaczynają poświęcać sobie więcej uwagi. Natomiast ten, kto szuka miłości, otrzymuje carte blanche.

Poniższe pięć znaków zodiaku będą szczęśliwe w miłości.

Skorpion

Nieufne Skorpiony będą odczuwać wiele różnych uczuć. Nastąpi to bliżej lata i jesieni - do tego czasu przedstawiciele spod tego znaku będą musieli rozwiązać problemy związane ze zdrowiem i finansami.

Dzięki zasłużonemu urlopowi osoby spod znaku Skorpion, które nie mają jeszcze partnera, będą musiały zacząć pojawiać się w miejscach publicznych, aby spotkać swoją bratnią duszę. Jest duża szansa, że zostaniecie sobie przedstawieni przez wspólnych znajomych lub bliskich. Nie odrzucaj od razu takiej osoby, pozwól jej pokazać swoje najlepsze cechy. Może Wodny Królik pomoże wam w stworzeniu silnego związku.

Baran

Spotkanie z najważniejszą osobą może zdarzyć się w każdej chwili. Przestań pędzić przez życie i rozejrzyj się dookoła. Twoją drugą połówką może okazać się koleżanka z pracy lub urocza sąsiadka z sąsiedniej klatki.

Motto singla w roku Wodnego Królika: im więcej znajomości, tym więcej możliwości. Nie rezygnuj z nowych spotkań, wyjazdów i możliwości kontaktu z osobą. Można się spodziewać nieoczekiwanego, ale wspaniałego związku romantycznego.

Byk

Osoby spod tego znaku zodiaku będą szczęśliwe w 2023 roku - Byk lepiej pozna swojego partnera, a single odnajdą szczęście. To będzie bardzo romantyczna historia.

Relacje z kimś, kogo znasz od dawna, mogą bardzo się zmienić. Musisz zrobić ten pierwszy krok. Kolega z pracy, stary przyjaciel, były kolega z klasy - ktoś z nich może stać się Twoim przeznaczeniem. Pewnie już się domyślasz, kto to może być.

Wodnik

Aktywne poszukiwania ukochanej osoby, do których przystąpią Wodniki w 2023 roku, dadzą efekty. Można się spodziewać, że uśmiechnie się im szczęście w miłości, istnieje bardzo duża szansa na znalezienie szczęścia małżeńskiego w roku Królika.

Gdzie można szukać swojego partnera? Wszędzie. Najważniejsze to nie siedzieć w domu - należy odwiedzać wydarzenia kulturalne, chodzić na wystawy, koncerty, do kina. Osoba, która ma takie same zainteresowania co ty, ma większe szanse zostać Twoim partnerem.

Lew

Charyzma nie zawiedzie Lwa - przedstawiciele płci przeciwnej będą podążać za nimi wszędzie. Głównym problemem będzie wybranie wśród przelotnych znajomości takiej osoby, która pozostanie z Lwem w przyszłości.

Rok 2023 zapowiada dla Lwa wiele podróży, wyjazdów służbowych oraz szansę na znalezienie szczęścia. Nie ma potrzeby bać się zmian. Wszystkie one ostatecznie doprowadzą Cię do tego, czego najbardziej pragniesz - trwałego szczęścia małżeńskiego.

Główne zdjęcie: moika78