Prawie każdy jest uczony od dziecka, że nie można kłamać. Nie wszyscy jednak z tym się zgadzają. Podczas gdy niektórzy ludzie nie akceptują nawet tego, że można kłamać dla dobra drugiego człowieka, inni mogą kłamać bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Astrologowie zapewniają, że niektóre znaki zodiaku kłamią częściej niż inne. Ich wypowiedzi zawsze należy traktować z ostrożnością i zawsze sprawdzać czy jest to zgodne z prawdą. Kim są ci ludzie?

SKORPION

Ten znak zodiaku jest skryty i uwielbia tajemnice. Skorpiony mają dobrze rozwiniętą intuicję, a wielu z nich doskonale radzi sobie z rozumieniem nastroju innych ludzi, wyrazu twarzy i gestów oraz potrafi odróżnić, kiedy ktoś kłamie. Ta wiedza pomaga osobom spod znaku Skorpion starannie ukrywać prawdę, a w razie potrzeby kłamać i się tego nie wstydzić.

Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku nie każdemu ufają. Chcąc chronić siebie i swoich bliskich, prawdopodobnie będą kłamać. Skorpiony zrobią to tak umiejętnie, że nigdy nie będziesz w stanie domyślić się, gdzie jest prawda, a gdzie kłamstwo.

BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźnięta uwielbiają przygody. Aby zdobyć nowe doświadczenia i uniknąć rutyny, astrologowie mówią, ten znak zodiaku często kłamie.

Ponadto Bliźnięta uwielbiają upiększać fakty. Z drobnego wydarzenia potrafią wymyślić sensacyjną, pełną przygód historię, w której są prawdziwymi bohaterami. Bliźnięta potrafią umiejętnie kłamać, jednak sami uważają to za „bujną fantazję”.

Dlatego wszyscy radzą osobom spod tego znaku, aby spróbowały swoich sił w pisaniu lub aktorstwie. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku doskonale wczuwają się w role. Dlatego zawsze należy ostrożnie podchodzić do tego, co mówią.

WODNIK

Wodniki są upartymi buntownikami. Astrologowie twierdzą, że przedstawiciele spod tego znaku zodiaku są gotowi zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Uważają nawet, że można kłamać, by zdobyć to czego pragną.

Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku są przekonani, że mają pełne prawo do kłamstwa, jeśli inne sposoby osiągnięcia pożądanego rezultatu nie są możliwe. Kłamią i nie mają wyrzutów sumienia.

Wodniki są również dobre w manipulowaniu ludźmi poprzez oszustwa. Na dodatek są uzależnieni od kłamstwa - zaczynają kłamać nawet w niewielkich sprawach, zdając sobie sprawę, że jest to dla nich wygodne. Specjaliści radzą zaufać tylko tym Wodnikom, z którymi przyjaźń trwa od wielu lat.

Główne zdjęcie: mk-pskov