Większość z nas jest świadoma tego, że liniom znajdującym się na dłoniach niektórzy przypisują niezwykłe znaczenie, lecz czy wiedzieliście, że dokładnie tak samo jest z liniami na nadgarstku? Co takiego oznaczają takie linie? Otóż bardzo wiele różnych rzeczy. Przede wszystkim jednak, dawno temu uważano, że ich obecność może pomóc w oszacowaniu, ile przeciętnie będzie żył dany człowiek. W jaki sposób i co jeszcze mogą ujawnić linie?

Pierwszą i podstawową z nich jest tak zwana linia życia. Ma zawierać ona informację o tym, ile będziemy żyć oraz w jaki sposób będzie zmieniać się nasze zdrowie. Osoby z długą i nieprzerwaną linią życia mają rzekomo mieć przed sobą więcej czasu niż osoby, u których linia jest krzywa i poprzerywana.

foto: dompelenpomyslow.pl

Drugą linią jest linia dobrobytu, mająca oznaczać to, w jaki sposób będzie nam się wiodło finansowo. Podobnie jak w poprzednim przypadku, im dłuższa i prostsza tym lepiej. Oczywiście to, że nasza linia jest przerywana niekoniecznie oznacza, że dorosłe życie będziemy wieść biednie – być może potrzeba nam po prostu więcej czasu.

Trzecią linią jest linia siły „oceniająca” nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Im dłuższa i prostsza tym więcej możemy od siebie wymagać, tak w kwestii fizycznej, jak i psychicznej. Długa linia oznacza też, że w życiu cechujesz się wytrwałością – z pewnością poprowadzi Cię to daleko.

Czwarta linia zdarza się zdecydowanie najrzadziej, podobno tylko u ludzi, którym prognozowane jest długie i dostatnie życie. Jeśli posiadasz taką linię na swoim ciele, możesz naprawdę czuć się wyjątkowym.

foto: dompelenpomyslow.pl

Główne zdjęcie: google.com