Potrafią przewidywać przyszłość.

Te znaki zodiaku często mają prorocze sny, które ostrzegają przed różnymi (dobrymi i niezbyt) wydarzeniami. Tak zdecydowały gwiazdy. Więc kto w kręgu zodiaku ma dar przewidywania przyszłości?

Bliźnięta

Przedstawiciele znaku powietrznego mają silny szósty zmysł - na pewnym intuicyjnym poziomie szybko rozumieją, czy osoba przed nimi dobra, czy zła, czy należy jej ufać, czy nie. Ponadto sny Bliźniąt są niesamowite, kolorowe i realistyczne, a często także przepowiadają najbliższą przyszłość.

Przedstawiciele tego znaku przyciągają szczęście i mogą działać jako „talizman” dla swoich bliskich i przyjaciół.

Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka potrafią rozumieć ludzi. Z łatwością „odczytują” prawdziwe motywy i myśli innych, nie dają się oszukać za pomocą pochlebstw i fałszywych komplementów.

W świecie snów Raki czują się w swoim żywiole - często miewają prorocze sny.

Mając wyobrażenie o wydarzeniach w przyszłości, przedstawiciele znaku wodnego mogą zastanowić się, jak uniknąć negatywnych konsekwencji, a przynajmniej je zminimalizować i przygotować się w razie potrzeby.

Panna

Patrząc na pragmatyczne i racjonalne Panny, trudno uwierzyć, że są obdarzone zdolnościami parapsychicznymi.

Jednak sami przedstawiciele znaku ziemi często nie są świadomi swoich talentów, wolą myśleć, że nie chodzi o świetnie rozwinięty szósty zmysł, ale o ich pomysłowość i umiejętność wcześniejszego obliczenia wszystkiego.

Astrologowie zalecają wsłuchiwanie się w słowa i rady Panny – naprawdę potrafią podpowiedzieć, jak najlepiej postąpić w danej sytuacji.

Wodnik

Przedstawiciele znaku powietrznego mają tak potężne zdolności ezoteryczne. Wodnicy mają prorocze sny tak często, że prawie nie są zdziwieni, gdy senne wydarzenia zaczynają się dziać w rzeczywistości.

Ponadto przedstawiciele tego znaku potrafią przepowiadać przyszłość bez wskazówek ze snów - ich intuicja jest bardzo silna.

Główne zdjęcie: esotericblog