Uważa się, że anioły to istoty stworzone ze światła, które chronią ludzi przed ciemnością i złem.

Każdy znak zodiaku ma swojego anioła, który pomaga odkryć wszystkie zalety, oraz anioła przeciwnego, który przynosi poczucie równowagi.

Dowiedz się, który anioł chroni Cię i prowadzi przez życie w zależności od Twojego znaku zodiaku.

1) Baran - Anioł Tworzenia.

Anioł Tworzenia, który chroni Barana, pomaga skierować wszystkie impulsy przedstawicieli tego znaku zodiaku w pozytywnym kierunku. Pcha ich do działania i daje niesamowitą siłę fizyczną i emocjonalną.

Jeśli masz coś na myśli, ten Anioł wesprze wszelkie inicjatywy i projekty, doda Ci energii i zmotywuje do rozpoczęcia nowych ryzykownych projektów.

Przeciwny anioł - Anioł Miłości (Waga) spowalnia władczość Barana i daje ochronę przed lekkomyślnością.

2) Byk - Anioł Trójcy.

Anioł Trójcy obdarza Byka oddaniem i stałością. Darem, który otrzymałeś od urodzenia, jest cierpliwość i determinacja.

Dzięki jego ochronie jesteś w stanie znieść wszelkie kaprysy losu i doprowadzić wszystkie swoje sprawy do końca.

Jego przeciwny anioł, Anioł Reinkarnacji (Skorpion), będzie cię wspierać w obliczu wielkich zmian w życiu i da ci odrobinę romansu.

3) Bliźnięta - Anioł Komunikacji.

Ten anioł daje ci możliwość znalezienia właściwych słów we właściwym czasie. Daje ochronę i zrozumienie oraz pomaga przystosować się do każdej sytuacji.

Dzięki temu aniołowi pozostaniesz otwarty i pozytywnie nastawiony.

Przeciwny anioł - Anioł Szczęścia (Strzelec) ochroni cię przed smutkiem, przyniesie stabilność w miłości i pomoże pozbyć się niezdecydowania.

4) Rak - Anioł Obfitości.

Rak znajduje się pod auspicjami Anioła Obfitości, co nadaje mu silną wrażliwość i prawdziwie pokojowy charakter. Pomaga przedstawicielom tego znaku zodiaku uczyć się na ich doświadczeniu.

Również energia tego anioła daje wewnętrzny spokój, uwalniając cię od stresu codziennych problemów.

Przeciwny anioł - Anioł Pracy (Koziorożec) pomoże Ci uporać się z samotnością i ochroni przed negatywnymi skutkami długiej izolacji.

5) Lew - Anioł Ziemskiej mocy.

Twój obrońca daje ci siłę i niezawodność, dzięki czemu wyróżniasz się spośród innych znaków zodiaku. Ponadto daje ci jeszcze trzy dary: oddanie, odwagę i optymizm.

Dzięki tym talentom będziesz mógł wieść ciekawe życie pełne niespodzianek. Ten anioł zapewni Ci niesamowitą pewność siebie i charyzmę.

Przeciwny anioł - Anioł Wolności (Wodnik) przyjdzie ci z pomocą, gdy będziesz musiał wykazać się bezinteresownością lub przejść na emeryturę.

6) Panna - Anioł Uzdrawiania.

Ten anioł daje ci możliwość utrzymania zarówno porządku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Trzy dary otrzymane z góry to mądrość, praktyczna inteligencja i pracowitość.

Dzięki temu zawsze jesteś spokojny, optymistyczny i potrafisz być stanowczy, gdy masz cel.

Przeciwny anioł - Anioł Marzeń (Ryby) uchroni Cię przed kompleksem niższości i nauczy elastyczności w osądach.

7) Waga - Anioł Niebiańskiej Miłości.

Ten anioł da ci miłość i niezrównaną wyobraźnię. Daje ci siłę do pokojowego i harmonijnego współistnienia z innymi. To stworzenie obdarza cię również wyjątkowym poczuciem sprawiedliwości.

Przeciwny anioł, Anioł Tworzenia (Baran), chroni cię przed lękiem i pomaga radzić sobie w każdej trudnej sytuacji.

8) Skorpion - Anioł Reinkarnacji.

Ten anioł obdarzy Cię silnym i zdecydowanym charakterem oraz niezwykłą odwagą. Jesteś obdarzony takimi cechami jak dojrzałość intelektualna, romantyczność, witalność i lojalność.

Przeciwny anioł - Anioł Trójcy (Byk) przynosi cierpliwość i stałość, a także stabilność emocjonalną w relacjach międzyludzkich. Pomaga ci, gdy potrzebujesz wiary i bezpieczeństwa.

9) Strzelec - Anioł Szczęścia.

Strzelec jest chroniony przez anioła Szczęścia, który daje im chęć poznania świata i różnych kultur. Obdarza ich trzema cechami: dobrym humorem, poszanowaniem zasad i chęcią do nauki.

Pomaga również zachować uczciwość i szczerość w każdej sytuacji. Przeciwny anioł - Anioł Komunikacji (Bliźnięta) pomaga przezwyciężyć skłonność do próżności, dodaje sił i wspiera wszystkie Twoje projekty.

10) Koziorożec jest Aniołem Pracy.

Ten anioł pomnaża twoje siły fizyczne i duchowe. Jego obecność pomaga lepiej skoncentrować się na wiedzy i aktywności umysłowej. Daje też siłę w odpowiednim momencie.

Przeciwny Anioł Obfitości (Rak) pomaga walczyć z nieufnością i pogłębia uczucia.

11) Wodnik - Anioł Wolności.

Ten anioł obdarza cię kreatywnością. Dzięki niemu Wodniki stają się dobrymi partnerami i szczerymi przyjaciółmi.

Prowadzi cię do nauki i poszerzania wiedzy, czyniąc cię jednym z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku. Przeciwny Anioł - Anioł Mocy Ziemi (Lew) ci pomaga przezwyciężać kryzysy i przekształcać pomysły w widoczne osiągnięcia.

12) Ryby - Anioł Marzeń.

Anioł Marzeń obdarza uniwersalną miłością i miłosierdziem. Obdarza cię wyostrzoną intuicją i umiejętnością zbliżenia się do Boga. Daje również Rybom zdolność jasnowidzenia.

Przeciwny anioł - Anioł Uzdrawiania (Panna) daje niezbędną siłę, aby stawić czoła wszelkim przeszkodom i przezwyciężyć problemy, które pojawiają się na twojej drodze.

Pamiętaj, aby kontaktować się ze swoimi aniołami - z prośbami, modlitwą, wdzięcznością!

Główne zdjęcie: kakao.im