W oczekiwaniu na nowy rok każdy chce wiedzieć, co go czeka w nadchodzącym okresie. Na kogoś czeka bogactwo, drugi wejdzie na oślep w nowy związek. Patrzmy pozytywnie w przyszłość. Na pocieszenie przygotowaliśmy zabawny horoskop na 2023 rok według znaków zodiaku. Mamy nadzieję, że podniesie cię na duchu!

Baran

Rok 2023 to świetny czas na pozbycie się swojej głównej wady - uporu. Baran będzie musiał ukryć swoje rogi w odległym kącie, aby prawdziwe nie rosły. Oczywiście to tylko żart. Ale nie zapomnij zwrócić należytej uwagi na swoją bratnią duszę. W przeciwnym razie zostawi cię dla jakiegoś Lwa lub Wodnika.

Byk

Byk w tym roku może bardzo wyczulić Królika brakiem lekkości i poczuciem humoru. Niektórzy przedstawiciele tego znaku zodiaku są zbyt niezdarni w sprawach. Ale Byk nie potrzebuje specjalnej przychylności Królika. Mogą odpocząć i cieszyć się obserwowaniem, jak rośnie ich lokata w banku – wynik starań minionego roku.

Bliźnięta

Przyznaj się, czym sobie zasłużyłeś na taki układ z Królikiem? Przekupstwo, pochlebstwo czy szantaż? Jaki jest sekret Bliźniąt, nie wiemy. Ale w 2023 roku Królik przygotował wiele szczęśliwych wydarzeń dla tego znaku zodiaku. Najważniejsze jest, aby wybrać, którą twarz zwrócić się do patrona następnego roku, ponieważ Bliźnięta ma ich dwie. Więc bądź kreatywny i nie ograniczaj swojej kreatywności. To doprowadzi do sukcesu.

Rak

W zeszłym roku Rak niestrudzenie pracował. Może czas trochę odpocząć? Nie ma mowy. Królik sprawi, że skromne Raki wyjdą ze skorupy i zaczną drastycznie zmieniać swoje życie. Dlatego żadnych wieczorów na kanapie przed telewizorem. Rok 2023 ma dla Ciebie w zanadrzu coś ciekawszego.

Lew

Podnieś głowę wyżej i potrząśnij grzywą! W tym roku na pewno zasiądziesz na tronie jako prawdziwy król. Sam Czarny Królik przyniesie wszystkie błogosławieństwa na twój piedestał. Szczęście będzie po twojej stronie. Ale nie relaksuj się: patron roku nie lubi leniwych ludzi.

Panna

Z Panną Czarny Królik nawiąże przyjazne stosunki. Chociaż nie lubi pedanterii tego znaku zodiaku, teraz przeważą pozytywne cechy. Czarny Królik postawi na twoją pracowitość, a nagroda nie pozwoli ci czekać.

Waga

Początek roku będzie nowym punktem startowym dla Wagi. W tym okresie najważniejsze jest wyrażenie siebie i nadanie tonu. Nie pozwól sobie na zwątpienie, balansując miskami wagi wewnętrznej. Czarny Królik kocha stanowczych.

Skorpion

Zapomnij o żądle, nie będziesz je potrzebować w tym roku. Skorpionów czeka passa szczęścia i powodzenia, dużo zysków i korzyści. A wszystko to zostanie podane Skorpionom na srebrnej tacy, ale pod jednym warunkiem. Przestań żądlić wszystkich bez wyjątku, rozpylając swoją truciznę. W tym roku bądź delikatniejszy i milszy, weź przykład z puszystego patrona.

Strzelec

W tym roku Strzelec zamieni się w Kupidyna. Będzie strzelał strzałami w prawo i w lewo, trafiając w naiwnych adoratorów. Dlatego Strzelec będzie miał w tym roku mnóstwo miłości. Po prostu miej czas na randki i przyjmowanie prezentów.

Koziorożec

Królik docenia ambitnych ludzi. Ale ambicja Koziorożca jest ponad miarę. Kto lubi, kiedy go się poucza? Jest mało prawdopodobne, że znajdą się ochotnicy, więc Koziorożec, z jego nieproszonymi radami, ryzykuje, że zostanie sam. Ale Czarny Królik da nauczkę temu znakowi. Dokładnie jak, czas pokaże.

Wodnik

Wodnikowi lepiej jest zstąpić z nieba na ziemię. Przestań latać w chmurach, otulając się romantycznym welonem. Czas przejść do interesów. Rok 2023 przyniesie Wodnikowi bogactwo. A przedstawiciele tego znaku zodiaku sami zrozumieją, że w materialnym świecie może nie być tak źle!

Ryby

Przestań być małą rybką w oceanie rekinów. Czas pokazać się na drodze do sukcesu. Ryby w tym roku powinni zaryzykować: albo staną się prawdziwymi piraniami, albo zaryzykują zostać złapanymi przez wędkarza. Wszystko zależy od ich aktywnych działań.

Choć to tylko żartobliwy horoskop na 2023 rok według znaków zodiaku, to jednak jest w nim trochę prawdy. Wszystkie przeciwności losu traktuj z humorem! Życzymy powodzenia i szczęścia w nadchodzącym roku!

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com