Nie będziecie się z nimi nudzić i za to je uwielbiamy!

Są dowcipne, czarujące, ciekawe... Wspaniałe kochanki, przyjaciółki i partnerki, zawsze gotowe do działania i dobrej zabawy. Nie będziecie się z nimi nudzić i za to je uwielbiamy!

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnik to marzyciele, których wyobraźnia wykracza daleko poza rzeczywistość. Z nimi zawsze jest wesoło, ponieważ przenoszą nas w nieznany świat wyobraźni, w którym świetnie bawiłby się Piotruś Pan.

Przedstawiciele spod tego znaku są poważni tylko wtedy, gdy muszą udzielać przyjacielskich rad. Wtedy podchodzą do wszystkiego obiektywnie.

Najbardziej podoba im się sprawiedliwość. Czasami zachowują się jak wariaci, a wtedy inni ich nie rozumieją. Poziom inteligencji Wodników zadziwia każdego, kto zaczyna z nimi rozmawiać.

Są bardzo zabawne, są duszą towarzystwa. Jeśli się z nimi umawiasz na randkę, bądź przygotowany na dalszą kontynuację tych relacji. Wiedzą jak motywować, ponieważ sami są zmotywowani i zawsze są w dobrym nastroju.

Jeśli zdobędziesz serce Wodnika, zrobi wszystko, byś był szczęśliwy.

Lew

Adrenalina i dobra zabawa to podstawa dla osób spod znaku Lew. Nie pozwolą ci na nudę. Lew kocha życie, ludzi i przede wszystkim siebie. Aby być szczęśliwym, najpierw ten człowiek zadba o swoje własne potrzeby, a potem pomoże innym.

Entuzjazm osób spod tej konstelacji jest bardzo zaraźliwy. Z pewnością uznasz dowcipy Lwa za urocze.

Pod tym znakiem rodzą się romantycy. Uwodzą i czarują wszystkich dookoła.

Lew jest odpowiedzialną osobą, a jeśli ma uczucia do ciebie, będzie się za Tobą uganiał.

Lew zawsze dąży do doskonałości, co nie jest niczym złym, ponieważ stara się stać najlepszym partnerem, przyjacielem i kochankiem.

Skorpion

Lojalność tego znaku zodiaku zdobędzie cię natychmiast. Skorpiony to najlepsi przyjaciele na całe życie. Nigdy nie zdradzą Twoich sekretów i pozostaną lojalni. Potrafią słuchać, przy nich znów poczujesz się młodo, ponieważ promieniują energią, niezależnie od wieku.

Skorpiony doceniają wszystko, co dla nich robisz i nigdy o tym nie zapominają. Udzielają też szczerych rad, od problemów z pracą zawodową po Twój wygląd. Z nimi można porozmawiać na każdy temat, opowiedzieć o swoich sekretach i najskrytszych pragnieniach. Skorpiony są skłonne do prowadzenia szczerych rozmów i nigdy nie będą cię osądzać.

Główne zdjęcie: esotericblog