Ostatni dzień 2022 roku stanowi zachętę do tworzenia nowych planów i zapowiedź zmiany na lepsze. Większość z nas wierzy, że nadchodzący rok będzie pogodniejszy i bardziej hojny niż poprzedni. Astrologowie podchodzą do tego inaczej i każdy znak zodiaku przygotowuje się do 2023 roku. Dla osób spod których znaków zodiaku zmiany będą naprawdę ogromne - przeczytaj nasz artykuł.

Cały 2022 rok był pod znakiem Jowisza w znaku Barana, a okres ten zakończy się w połowie maja nowego roku. W ten sposób to wszystko będzie miało wpływ na początek kolejnego roku. Dopiero pod koniec wiosny czekają nas pozytywne zmiany i dobre wiadomości.

Choć silny i waleczny Tygrys będzie dominował do 21 stycznia, wiele osób już od pierwszych dni nowego roku szykuje się na powitanie Wodnego Królika. Ubierz się odpowiednio, przygotuj jedzenie i prezenty. Jest symbolem spokoju i komfortu. Dlatego, jeśli popatrzysz horoskop na 2023 rok, możesz doczekać się wyczekiwanego wytchnienia od zgiełku i szansy zmiany sytuacji na lepsze. Sprawdźmy, których przedstawicieli zodiakalnego kręgu czeka w najbliższym czasie zmiana otoczenia.

Baran

Jest to pierwszy znak zodiaku symbolizujący początek, więc przejście Jowisza do znaku Barana oznacza początek nowego 12-letniego cyklu. Przedstawiciel żywiołu ognia wzywa, by nie czekać na łaskę, ale wziąć się w garść, wykazując wolę i determinację. Do połowy 2023 roku Jowisz w znaku Barana zacznie podkreślać jak ważna jest walka i działanie, bycie pełnym energii i bardzo aktywnym.

W nadchodzącym roku Baran powinien przygotować się na nadchodzące zmiany na lepsze. Osoby spod tego znaku będą miały doskonałe rezultaty w pracy, istnieje duże prawdopodobieństwo awansu zawodowego i znacznej podwyżki wynagrodzenia. Dawne lęki i obawy zaczynają znikać. To, co wcześniej wydawało się niemożliwe i nieosiągalne, to, co powstrzymywało ich w drodze do celu, zniknie. W drugiej połowie roku warto być ostrożnym, aby nie przegapić prawdziwej okazji do poprawy jakości swojego życia.

Prognoza na rok 2023 według znaków zodiaku obiecuje Baranom podróże służbowe do innych miast lub krajów wiosną lub jesienią. Lepiej im nie odmawiać, ponieważ planowana podróż przyniesie przedstawicielom spod tego znaku nie tylko przyjemność, ale i korzyści finansowe. Zdrowie nie będzie problemem. Jedyne co, to Baran, który ma problemy z układem pokarmowym, powinien przemyśleć swoją dietę pod względem zdrowszych produktów. To przyniesie im same korzyści.

Jeśli mówimy o sprawach miłosnych w nowym roku, kobieta spod znaku Baran spotka swoją prawdziwą miłość. Natomiast to spotkanie będzie zupełnie przypadkowe.

Lew

Analizując prognozę na rok 2023, trudno nie zauważyć niesamowitych możliwości, jakie oferuje ona dla Lwa. Jest to dla nich czas wyboru i podejmowania decyzji, dlatego powinny bardziej zaufać swojej intuicji. Zostaną poprowadzeni we właściwym kierunku. Wszystko, czego się podejmą, zakończy się sukcesem. Rok zapowiada się być owocnym na każdym kroku, osoby spod znaku Lew uwolnią swój potencjał, będą mogły rozwijać swoje talenty. Najważniejsze, aby nie bać się stawiać sobie ambitnych zadań.

Wskazane jest, aby znak rządzony przez Słońce przeanalizował, co należy zmienić i nad czym popracować, aby pogłębić wiedzę i umiejętności. Jowisz zamierza zaskoczyć Cię przydatnymi propozycjami, ale musisz być na to przygotowany. Szczęście nie będzie czekać. Do tego trzeba ciągle się uczyć.

Nie należy spodziewać się ważnych spotkań, ale jednocześnie horoskop na 2023 rok obiecuje wiele miłych i przyjemnych chwil. Pod względem materialnym wszystko będzie stabilne, w połowie roku pojawią się niewielkie trudności, które Lew, po raz kolejny ufając swojej intuicji, z powodzeniem pokona. Zalecane jest rozważne podejście do wydatków, wtedy pozwoli to zaoszczędzić na długo oczekiwany zakup. Pozostaje przypomnieć, że Rok Królika jest pomyślny dla małżeństwa i narodzin dzieci. Być może nadszedł czas, aby przedstawiciele spod tego znaku zodiaku ustatkowali się i pomyśleli o powiększeniu rodziny.

Strzelec

Gwiazdy przewidują, że wszyscy członkowie żywiołu ognia będą mieli szczęście w 2023 roku. Osoby spod znaku Strzelca odniosą sukcesy w sferze zawodowej i przedsięwzięciach biznesowych. Rodzina będzie na pierwszym miejscu, do tego dochodzą duże szanse na dobry dochód z rodzinnego biznesu. Osoby spod tego znaku będą musiały podjąć decyzję w wielu ważnych sprawach. Ten rok będzie prawdziwym punktem zwrotnym. Pieniędzy będzie więcej, stąd marzenia o dużych zakupach i dobrych wakacjach będą się spełniać.

Astrologowie ostrzegają, by zachować czujność podczas dalekich podróży. Pilnuj swoich rzeczy, dokumentów i ważnych papierów. Astrologowie namawiają też osoby szczególnie marzycielskie, by przestały krytykować siebie. Dobroduszny i uroczy na pierwszy rzut oka Królik sprzyja temu, by stać się bardziej pewnym siebie i nauczyć się stawiać sobie cele.

Pod względem zdrowotnym wszystko będzie w porządku - nie należy spodziewać się żadnych problemów. W 2023 roku ten znak zodiaku będzie miał szczęście w miłości - single poznają partnera, choć nie w najbardziej romantycznym miejscu, a będące w związku małżeńskim Strzelce wzmocnią swój związek.

Główne zdjęcie: thevoicemag