Ustaz od dawna prowadzi działalność charytatywną i pomaga osobom o niskich dochodach. Robi wszystko co w jego mocy i robi to zupełnie za darmo. Przynosi ludziom jedzenie, ubrania i wszelkie artykuły pierwszej potrzeby. Ale pewnego dnia usłyszał historię, która poruszyła go do głębi.

Pragniemy opowiedzieć o niej, może kogoś zainspiruje do dobrych uczynków.

foto: laykni.com

Mąż z żoną i ich małą córeczką mieszkali pod mostem. Oczywiście nie były to warunki, w jakich powinny dorastać dzieci. Ustaz postanowił, że nie zostawi tych ludzi na pastwę losu i na pewno im pomoże. Pojechał do miasta i wynajął mieszkanie z meblami, kupił jedzenie i ubrania, a córka Ustaza podzieliła się nawet swoimi zabawkami.

foto: laykni.com

Ta rodzina była bardzo wdzięczna mężczyźnie za pomoc. Wkrótce Ustaz pomógł głowie rodziny znaleźć pracę i wkrótce mężczyzna sam będzie mógł płacić czynsz, ale tymczasem dobry człowiek płaci za wszystko i będzie im pomagał, dopóki starczy mu na to pieniędzy.

foto: laykni.com

Ustaz niczego nie żałuje, najważniejsze i najprzyjemniejsze dla niego jest widzieć uśmiech na twarzach tych ludzi i ich małego dziecka.

Główne zdjęcie: laykni.com