Dziękuję za wszystko. Za wszystkie rozstania. Za to, że dałeś mi siłę i odwagę, by zakończyć to wszystko, co nie było mi pisane...

Dziękuję za wszystkie drzwi, które nigdy się dla mnie nie otworzyły. Dziękuję, że pozwoliłeś mi znaleźć lepszą drogę. Za to, że nie pozwoliłeś mi trafić tam, gdzie nie powinno mnie być. Za to, że nie pozwoliłeś mi zadowolić się małym, ponieważ przygotowałeś dla mnie coś bardziej wartościowego.

Dziękuję Ci za chwile, kiedy zostałam odrzucona i za chwile, kiedy kazałeś mi się rozstać z tym, co najbardziej kochałam, gdyż teraz zdaję sobie sprawę, że to wcale nie było dla mnie. Teraz zdaję sobie sprawę, że to słuszna decyzja, ponieważ w rezultacie dowiedziałam się o rzeczach, na które naprawdę zasłużyłam. Teraz zdaję sobie sprawę, że uczysz mnie cierpliwości, gdyż zbliża się coś wielkiego i prawdziwego. Coś wielkiego i prawdziwego jest powodem, dla którego byłam odtrącana.

Dziękuję za wszystko. Za wszystkie rozstania. Za to, że dałeś mi siłę i odwagę, by zakończyć to wszystko, co nie było mi pisane, i odejść od wszystkiego, co mogłoby mnie zniszczyć. Dziękuję za wszystko co smutne, że chroniłeś mnie przed niektórymi ludźmi, ponieważ w końcu złamaliby mi serce.

Dziękuję za wszystkie te przeszkody. Dziękuję za to, że pozwoliłeś znaleźć lepszą drogę. Dziękuję Ci, że pozwalasz mi uświadomić sobie, że wszystko na świecie ma jeszcze ciekawsze alternatywy, a moja droga nie jest ograniczona tylko do jednego celu. Dziękuję, że pozwoliłeś mi zrozumieć, że moja droga nie jest tylko moja. Za wskazanie mi kierunku. Za pokazanie mi, gdzie jestem.

Za poprowadzenie mnie do miejsca, które mogę nazwać domem. Prowadzisz mnie tam, gdzie jest światło.

Dziękuję Ci za te modlitwy, na które nigdy nie dostałam odpowiedzi. Nie rozumiałam, co jest słuszne i nadal nie rozumiem, ale wierzę Tobie. Wierzę, ponieważ tylko Ty widzisz jak ja płaczę w nocy.

Ufam Ci, ponieważ Ty wiesz, co sprawi, że będę szczęśliwa. Ufam Ci, ponieważ nie dasz mi więcej prób, niż mogę udźwignąć. Wierzę, że tylko Ty podejmujesz decyzje, które mają dla mnie znaczenie.

Tylko Ty wiesz, co dzieje się w moim sercu i duszy, a ja nie śmiem prosić Cię o realizację moich planów. Jesteś genialnym strategiem. Wierzę, że masz wobec mnie wielkie plany.

Dlatego dziękuję ci. Dziękuję za pozostawienie niektórych drzwi zamkniętych.

Główne zdjęcie: esotericblog