Czasami spotykasz osobę i zdajesz sobie sprawę, że dosłownie widzi cię na wylot. Takie osobowości urodziły się pod pewną konstelacją, która obdarzyła ich niemal nieludzką intuicją. Astrologowie zidentyfikowali znaki Zodiaku, umiejętnie manipulując innymi, jednocześnie doskonale wyczuwając ich stan emocjonalny.

Najbardziej intuicyjnymi znakami zodiaku są osobowości żywiołów Wody: Skorpion (manipulator kalkulujący), Rak (wrażliwy intuicyjnie), Ryby (empatia emocjonalna).

Skorpion

Skorpiony to przebiegli psychologowie, którzy doskonale wyczuwają ludzką naturę. Nienawidzą kłamstwa we wszystkich jego przejawach, więc będą mścić się za oszustwo przez długi czas i bezlitośnie. Skorpion doskonale wie, kiedy go okłamują, próbują nim manipulować, choć może nie patrzeć, uważnie słuchając rozmówcy, który entuzjastycznie kłamie. Te osobowości analizują wszystko, śledzą nie tylko słowa przeciwnika, ale także jego niewerbalne sygnały ciała. Intuicja Skorpiona jest prawdziwie mistyczna. Jeśli nie spodobał mu się człowiek, powinieneś posłuchać jego słów.

Ryby

Ryby nazywane są najbardziej ludzkimi znakami zodiaku. I nie na próżno. Przedstawiciele tego znaku są bardzo empatyczni, dosłownie intuicyjnie wyczuwają stan emocjonalny ukochanej osoby, co pomaga im przyjść na ratunek na czas i wspierać ich w trudnych chwilach. Ta umiejętność ma jednak wadę. Dzięki tak silnej wrażliwości Ryby często uciekają się do skrytej manipulacji bliskimi, wiedząc kiedy i co nacisnąć, aby odwrócić sytuację w korzystnym dla nich kierunku.

Rak

Rak jest wrażliwym emocjonalnie znakiem. Są życzliwi i miłosierni, ale jednocześnie często oderwani od rzeczywistości, co komplikuje ich społeczne przystosowanie się do ciężkiej, bojowej codzienności. Patronka Księżyca pomaga Rakom odczuwać innych ludzi na poziomie intuicyjnym. Dzięki tak przydatnej umiejętności często rozwijają kreatywność i wyobraźnię, szybko wiedzą, jak dostosować się do różnych sytuacji i ludzi.

Główne zdjęcie: google.com