W styczniu szczęście się uśmiechnie do wszystkich. Będzie to bardzo dobry okres, ale astrologowie postanowili wskazać dwa znaki zodiaku, które będą miały nieco więcej szczęścia niż pozostali.

Wenus będzie pomagał w styczniu, a ponadto trzy planety wyjdą z retrogradacji: Mars, Merkury i Uran. Mając to na uwadze, astrologowie stworzyli listę znaków, którym szczęście się uśmiechnie we wszystkich aspektach życia.

Koziorożec

Koziorożce są wspierane przez wszystkie cztery wymienione wyżej planety. Oznacza to, że to właśnie te osoby będą najszczęśliwsze. Już od pierwszych dni stycznia otrzymają mnóstwo energii od Wenus w znaku Wodnika, potem od 12 stycznia zyskają motywację od Marsa, a następnie do akcji wkroczy Merkury i Uran. Styczeń to najbardziej sprzyjający miesiąc w roku dla tego znaku zodiaku.

Te planety pomogą Koziorożcom znaleźć nowych przyjaciół, partnerów. Ten miesiąc będzie również dobry jeśli chodzi o sprawy miłosne. Koziorożce będą bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej.

Wodnik

Wodnikom, podobnie jak Koziorożcom, pomogą wszystkie cztery planety, ale w nieco mniejszym stopniu. Największy wpływ będzie miał Uran, który przestanie być retrogradujący już 22 stycznia. Od 22 stycznia Wodnik będzie się spodziewał wielu przyjemnych zmian we wszystkich sferach życia. Planeta ta spowoduje wiele przyjemnych zmian, a także pomoże Wodnikom w transformacji zewnętrznej i wewnętrznej. Ci ludzie będą w stanie dokonać prawdziwej rewolucji w biznesie i pracy. Co najważniejsze, w styczniu wszystkie zmartwienia odejdą w niepamięć, więc łatwiej będzie się rozwijać.

Aktywność intelektualna Wodników również będzie na najwyższym poziomie. Takie osoby będą mogły bardzo szybko podejmować ważne decyzje. Będzie można wzmocnić intuicję i ja rozwijać.

Główne zdjęcie: esotericblog