Siostra Britney podkreśliła, że marzy o tym, by pozbyć się tego problemu.

Młodsza siostra Britney Spears udzieliła wywiadu i rozpłakała się w programie „Special Forces: World's Toughest Test”, zastanawiając się nad swoimi relacjami z gwiazdą pop.

Moja siostra, gdy byłam bardzo mała, stała się sławna, znana na całym świecie. Jestem z niej tak dumna, bardzo ją kocham. Ale czasem mam wrażenie, że tak naprawdę straciłam siebie.

foto: google

Jamie Lynne powiedziała, że marzy o tym, by nie mieć problemów z poczuciem własnej wartości i „zostać zauważoną”, zamiast pozostawać w cieniu swojej siostry. Przyznała, że na co dzień zmaga się z problemami z poczuciem własnej wartości.

W grudniu ubiegłego roku Jamie Lynn ujawniła, że przestała komunikować się z Britney. Informacje te pojawiły się w najnowszej książce „Things I Should Have Said”. Książka wcześniej miała się ukazać pod innym tytułem, z nawiązaniem do hitu Britney Spears „Baby One More Time”.

foto: google

Teraz Britney Spears nadal zaskakuje fanów kontentem w mediach społecznościowych. Z tego powodu jej 17-letni synowie Sean i Jayden wciąż trzymają się z dala od matki i na razie nie chcą się z nią widzieć. Jednak Britney nie traci nadziei.

Główne zdjęcie: google