Te trzy znaki zodiaku zdecydowanie nie potrzebują pomocy w wyborze kreacji.

Być może spotkałaś osoby, którym udaje się wyglądać świetnie niezależnie od tego, co mają na sobie. Czy będzie to dres czy suknia wieczorowa, nie ma to większego znaczenia. W końcu zawsze wybierają takie stylizacje, które do nich pasują, a także dobierają wspaniałe dodatki. Specjaliści z branży mody nazwaliby to wrodzonym poczuciem stylu. Astrologowie natomiast dodaliby, że jest to związane z naszą datą urodzenia.

Jednak nie należy się obrażać, jeśli Twój znak zodiaku nie znajdzie się w tym artykule. W końcu każdy przedstawiciel zodiakalnego kręgu ma swoją szczególną energię, która znajduje odzwierciedlenie w jego codziennym stylu.

Koziorożce, na przykład, są ucieleśnieniem idei „bierzmy się do roboty”, więc ich stylizacje są zazwyczaj proste (co nie wyklucza faktu, że mogą być również bardzo stylowe).

Sentymentalne Raki często preferują ubrania „z historią”, a także dodatki, które dla nich szczególnie ważne. Ulubiony kapelusz mamy czy pierścionek odziedziczony po prababci można z powodzeniem wkomponować w swoją stylizację i odnaleźć własny, niepowtarzalny styl.

Z kolei Skorpiony są mistrzami w łączeniu jaskrawych kolorów i odważnych wzorów.

Krótko mówiąc, każdy znak zodiaku może być ikoną stylu. Ale, jak mówią astrologowie, niektórzy z nas mają do tego największe predyspozycje.

Które znaki zodiaku mają wrodzone poczucie stylu?

Lew

Lew uwielbia być w centrum uwagi, więc nie boi się założyć nietypowe rzeczy i uzupełnić swoją stylizację najbardziej niespodziewanymi dodatkami. Nadal chcesz zakwestionować to, że osoby spod znaku Lew są zasłużenie uważane za jedne z najbardziej stylowych? Możemy podać nazwiska: Coco Chanel, Louis Vuitton, Michael Kors, Cara Delevingne, Kylie Jenner, Karlie Kloss i Winnie Harlow. Wszystkie te ikony stylu z przeszłości i teraźniejszości również urodziły się pod tym znakiem zodiaku.

Niezależnie od tego, czy wykonują obowiązki w biurze, czy popijają szampana na imprezie, Lwy zawsze wiedzą, jak się ubrać, by zrobić wrażenie. Nawet jeśli ich styl przyciąga zazdrosne czy wręcz oceniające spojrzenia, Lwy wcale się tym nie przejmują. Im więcej osób patrzy na nich, tym lepiej.

Waga

Osoby, które urodziły się między 23 września a 22 października, patronem Wagi jest Wenus - planeta, która reprezentuje piękno i miłość. Chociaż nie będziemy twierdzić, że Kim Kardashian, Bella Hadid i Gwyneth Paltrow zawdzięczają swoje poczucie stylu wyłącznie swojemu znakowi zodiaku, to nie może to być zwykły przypadek, prawda? Eleganckie, podążające za modą osoby spod znaku Waga zawsze wyglądają tak, jakby mogły w każdej chwili znaleźć się na okładce magazynu. Nigdy nie zobaczysz przedstawicieli spod tego znaku zodiaku w starych klapkach lub poplamionej bluzie z kapturem w miejscach publicznych.

Oczywiście, doprowadzenie do perfekcji tej czy innej stylizacji może zająć osobom spod znaku Waga trochę czasu. Jednak tak czy inaczej, mają wrodzone poczucie stylu. Z reguły prędzej czy później odnajdą swój własny, niepowtarzalny styl, który wzbudzi podziw.

Byk

Patronem tego znaku zodiaku jest również Wenus. Ci, którzy urodzili się między 20 kwietnia a 20 maja naprawdę doceniają to, co dobre w życiu. Ponadto, Byk potrafi świadomie wydawać pieniądze, więc raczej nie będzie kupował tanich rzeczy, które nadają się tylko na jeden sezon. Wolą zainwestować w designerskie i jakościowe ubrania, które posłużą im przez długi czas. Osoby spod znaku Byk zawsze podążają za najnowszymi trendami w modzie. Kochają rzeczy, które są ponadczasowe. Liczy się jakość, a nie ilość

Ale nie daj się zwieść - przedstawiciele spod tego znaku również doceniają wygodę. Ubrania muszą być zarówno wygodne, jak i stylowe. W przeciwieństwie do osób spod znaku Lew i Waga, są przekonane, że ubrania potrafią takie być. Wystarczy zresztą na nie spojrzeć, by natychmiast się o tym przekonać.

Główne zdjęcie: marieclaire