Córki znanej pary pojawiły się publicznie. Shiloh Jolie-Pitt, która ma 16 lat, przeszła metamorfozę.

Shiloh i jej 18-letnia siostra Zahara Jolie-Pitt zostały zauważone na parkingu przed centrum handlowym w Los Angeles. Dziewczyny postawiły na luźny look. Shiloh miała na sobie czarną bluzę z kapturem, szare, krótkie szorty i ciemne trampki. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła fryzurę. Obcięła swoje długie włosy i teraz ma krótką fryzurę.

Zahara miała na sobie szary T-shirt, dżinsy i trampki. Córka gwiazdy filmu „Turysta” miała na sobie srebrną biżuterię - kolczyki i naszyjnik. Siostry uśmiechnęły się na widok paparazzi.

foto: thevoicemag

Oprócz Shiloh i Zahary byli małżonkowie wychowują czwórkę dzieci - 21-letniego Maddoxa, 19-letniego Paxa i 14-letnie bliźniaczki Knox i Vivien. Angelina Jolie stara się poświęcić swoim synom i córkom cały swój wolny czas. Aktorka mile zaskoczyła Zaharę, gdy przyjechała na jej uczelnię podczas uroczystości.

„Tym razem było inaczej, ponieważ Zahara w ciągu zaledwie kilku miesięcy zaprzyjaźniła się z innymi studentami na kampusie. Zahara była tak podekscytowana, że jej mama była obok” - powiedziała pewna insiderka.

foto: thevoicemag

Główne zdjęcie: thevoicemag