Choć nie wszyscy są świetnymi kucharzami, to osoby spod tych znaków zodiaku wiedzą o jedzeniu bardzo dużo. Kochają smaczne i dobre jedzenie!

1. Byk

Jedzenie jest dla niego wszystkim! Ma być smaczne, aromatyczne i przede wszystkim dobrze wyglądać. Zazwyczaj Byk szybko się najada. Dużo myśli o jedzeniu, więc wybór dania z menu w restauracji zajmuje mu dużo czasu. Ten znak jest świadomy trendów żywieniowych i uwielbia przekąski o dowolnej porze dnia.

2. Waga

Ten znak uwielbia jeść, do tego robi to o dowolnej porze. Śniadanie, obiad i kolacja? Śniadanie może składać się z 4 dań, a kolejny posiłek być dopiero wieczorem. Kiedy osoby spod znaku Wagi chcą coś zjeść, to robią to i nie martwią się o sylwetkę. Pragnienie pysznego jedzenia jest silniejsze! Osoby spod tego znaku uwielbiają słodycze, które są dla nich sensem życia!

3. Ryby

Jedzenie to nie tylko coś, co może zaspokoić głód osób spod znaku Ryby. Jest to nieodłączna część życia tego znaku, bowiem jedzenie odzwierciedla ich humory. Ryby jedzą, aby poprawić sobie nastrój, czasami tak długo, aż poczują się znacznie lepiej. Jeśli widzieliście kobiety, które płaczą nad kubełkiem lodów, to być może były to Ryby. Kiedy inni idą do psychologów, Ryby otwierają lodówkę. Ryby również uwielbiają fast foody, choć nie boją się spróbować czegoś nowego.

4. Lew

Lew lubi dobrze zjeść. Jednak to pragnienie często kojarzy się z doskonale przygotowanymi, często wykwintnymi posiłkami. Lew nie zadowala się fast foodami czy paczką chipsów zamiast drugiego śniadania. Ten znak musi zjeść coś konkretnego - prawdziwy posiłek. Gdyby jeszcze mógł się napić dobrego wina, nalanego przez kelnera, i usiąść, podziwiając widok, byłby w siódmym niebie!

5. Baran

Jedzenie powinno być dla Barana doświadczeniem lub przygodą. Nie ma czegoś takiego jak nuda w kuchni. Jeśli ten znak zodiaku dostanie standardowe danie, zje je bez przyjemności lub doda do niego coś oryginalnego, aby smakowało wyśmienicie. Restauracja w ciemności lub na dużej wysokości to coś dla niego. Zawsze chce jeść, do tego uwielbia odkrywać nowe smaki i aromaty, a jego natura pragnie także doznań kulinarnych.

Główne zdjęcie: foodandmood.com.ua