Nikt nie lubi być oszukiwany. Są jednak tacy ludzie, którzy „nabierają się” na każdy podstęp i najprostsze sztuczki, a także tacy, którzy nie dadzą się nabrać nawet najbardziej doświadczonym oszustom. Zobaczmy, który ze znaków zodiaku potrafi przejrzeć Cię na wylot. Czy jesteś wśród nich?

Wodnik

Wodniki mają rozwiniętą intuicję, dlatego bardzo trudno jest oszukać tych osób. Być może dlatego, że przedstawiciele spod tego znaku sami lubią fantazjować i wymyślać niesamowite historie i nieziemskie światy, być może powód jest inny, ale bardzo trudno jest oszukać Wodnika. Ponadto mają tendencję do kwestionowania wszelkich faktów i stwierdzeń, więc najpierw to sobie sprawdzą, a dopiero jeśli wszystko się okaże prawdą, Wodnik w to uwierzy.

Wodniki nie wstydzą się też zdemaskować oszustów i powiedzieć o swoich wątpliwościach.

Rak

Rak jest jednym z najbardziej emocjonalnych i wrażliwych przedstawicieli zodiaku. Rządzi nimi Księżyc i są obdarzeni niesamowitą intuicją i empatią. Rak potrafi przejrzeć człowieka na wylot i zrozumieć, gdy kłamie. Ponadto Rak postrzega wszystko, co dzieje się w świecie zewnętrznym przez pryzmat swojego stanu wewnętrznego, a tam, w środku, na pewno ma „urządzenie”, które pomaga przejrzeć innych na wylot. Z tymi osobami lepiej nie pogrywać!

Skorpion

Skorpion zdecydowanie powinien znaleźć się na szczycie rankingu osób, które mają dobrze rozwiniętą intuicję. Ten znak jest związany ze wszystkim, co tajemnicze. Zna się na ludziach i ma świetną pamięć. Jest jednym z tych, którzy potrafią rozwiązać nawet najbardziej zawiłą zagadkę i przejrzą podstęp, ponieważ przeoczenia innych i wskazówki mu w tym zawsze pomagają. Ponadto przedstawiciele spod tego znaku mają bardzo dobrą pamięć, dlatego od razu porównują fakty lub stwierdzenia, które są ze sobą sprzeczne.

Panna

Osoby spod znaku Panny pamiętają o każdym drobiazgu. Może się wydawać, że łatwo jest kogoś takiego oszukać. Ale sekretem jest to, że Panna często nie oczekuje niczego dobrego od nieznajomych ludzi, więc od samego początku odpowiednio się zachowuje, aby mieć krytyczny stosunek do wszystkiego, co zostanie im powiedziane lub zaoferowane. Pamięć i dbałość o szczegóły u osób spod znaku Panny jest zaś tak silnie rozwinięta, że wydaje się, iż po prostu trzymają w głowie komodę z wieloma szufladami, z której w każdej chwili mogą wydobyć odpowiedni fakt lub wspomnienie.

Oszukując lub ukrywając coś przed Panną, pamiętaj: to bardzo mściwy znak zodiaku. Nie jest złośliwy, po prostu ma dobrą pamięć. Oszustwo zapamiętają na całe życie i nie będą już w stanie zaufać oszustowi tak jak wcześniej.

Koziorożec

Koziorożce, podobnie jak Panna, mają talent do zauważania i zapamiętywania najmniejszych szczegółów. To pomaga im odnieść sukces w każdym przedsięwzięciu, a także pomaga im natychmiast rozpoznać kłamców i manipulatorów. Koziorożce są bardzo prostolinijne i nie wahają się powiedzieć tego, jeśli istnieje najmniejsza wątpliwość co do prawdziwości czyichś słów. Koziorożce są również bardzo szczere w relacjach intymnych, więc oczekują tego samego w zamian i się obrażają, jeśli zdają sobie sprawę, że są oszukiwane.

Główne zdjęcie: thevoicemag