Do tych ciekawych wniosków doszli naukowcy z Australii. Według naukowców, kobiety o gorącym temperamencie są bardziej inteligentne.

Mają dobrą pamięć, mają większą motywację i zawsze osiągają swoje cele.

Takie kobiety patrzą na świat obiektywnie i mają otwarty umysł. Przy podejmowaniu decyzji biorą pod uwagę raczej aspekt racjonalny niż emocjonalny. Autorzy badania twierdzą, że kobiety o nieznośnym temperamencie analizują nie tylko własne zachowanie, ale także sposób zachowania innych ludzi. Są bardziej narażone na rozczarowanie, ponieważ zawsze są nastawione na osiąganie wyników.

Osoby sentymentalne i romantyczne częściej doświadczają niepowodzeń niż cynicy. Ponieważ, w przeciwieństwie do tych drugich, podejmują decyzje na podstawie emocji i rzadko słuchają głosu zdrowego rozsądku.

Osoby o trudnym charakterze, pełne rozczarowań żyją bez różowych okularów, więc podchodzą do wyznaczania celów w bardziej spokojny sposób. Problemy dla nich to nie powód do marudzenia, a jedynie zadania do rozwiązania.

Kobiety nieznośne są bardziej niezależne i bardziej zdecydowane. Wiedzą dokładnie, czego chcą od życia i nie boją się powiedzieć swojemu partnerowi prawdy, nawet jeśli wiedzą, że nie będzie ona zbyt przyjemna. Tymczasem potrafią uszanować osobiste granice swojego partnera i są gotowe usłyszeć prawdę o sobie.

Takie kobiety są piękne na swój sposób, ale często pozostają samotne. Rzadko który mężczyzna jest obdarzony tak wysoką inteligencją emocjonalną, że jest w stanie wytrzymać w pobliżu dorosłej kobiety, mającej własne zasady i potrzeby.

Główne zdjęcie: esotericblog