Sny są znakami. Można je odczytać.

Jung twierdził, że poprzez sny można zajrzeć do swojej podświadomości i wewnętrznego świata. Naukowcy wiedzą, że nasz mózg reaguje na to, co dzieje się w snach w taki sam sposób, jak reaguje na przedmioty i różne sytuacje w rzeczywistości.

Sny mogą nam podpowiedzieć, co nas najbardziej martwi i w jakim kierunku powinniśmy podążać.

Oto 10 snów, których nigdy nie powinieneś ignorować:

1. Latanie we śnie.

Latanie symbolizuje wolność i niezależność. To jest to, do czego dążysz. Jeśli we śnie spadasz, w rzeczywistości będziesz musiał przezwyciężyć przeszkody i rozwiązać problemy.

2. Wodospady.

Zobaczyłeś siebie we śnie w pobliżu pięknego wodospadu? To bardzo dobrze. Wodospad symbolizuje oczyszczenie, pozbycie się problemów i złych nawyków. Być może w niedalekiej przyszłości uda Ci się pokonać nawyki, które niszczą Twoje życie, a szczęście uśmiechnie się do Ciebie.

3. Zęby.

Jeśli we śnie wyrywane są zęby, to świadczy o tym, że boisz się stracić kogoś bliskiego. Jeśli we śnie wypadają Ci zęby, jesteś zdezorientowany i to uniemożliwia Ci osiągnięcie celu. Czy widzisz we śnie zepsute zęby? Czekają Cię choroby i problemy zdrowotne.

Miejsce, w którym brakuje zęba, symbolizuje utratę witalności i przedwczesną starość.

4. Śmierć.

Czy zobaczyłeś we śnie swoją własną śmierć? Oznacza to, że będziesz żył długo. Czy śniła Ci się śmierć bliskiej osoby? Nie martw się, ta osoba będzie miała długie i szczęśliwe życie.

5. Ciąża.

Czy we śnie zobaczyłaś siebie w ciąży? Będziesz bogata, szczęśliwa i spełnisz swoje marzenia. Ten sen sugeruje, że wkrótce rzeczywiście możesz zajść w ciążę. Czy śni Ci się, że Twoja córka jest w ciąży? Czeka Cię wiele przyjemnych i szczęśliwych chwil.

Przyśniła się ciężarna matka - do spotkania rodzinnego, ciężarna siostra - do rywalki. Czy we śnie zamierzasz pozbyć się dziecka? Zapowiada to utratę sensu życia, rozczarowanie osobą, którą kochasz.

6. Domy.

Wiele zadbanych domów wokół ciebie oznacza dobrobyt i powodzenie. Jeśli widzisz zniszczone budynki, to czekają Cię problemy nie tylko związane z rodziną, ale również z pracą, a także choroby i nieszczęśliwe zdarzenia.

Oto jeszcze kilka wskazówek, które pomogą Ci zinterpretować sen dotyczący dużej ilości domów:

  • szpitale - czas na urlop;

  • centra handlowe - przestań wyrzucać pieniądze w błoto;

  • instytucje edukacyjne - dokonasz niespodziewanego odkrycia;

  • akademiki - czeka cię wyprowadzka;

  • więzienia - możesz bezmyślnie złamać prawo.

7. Pieniądze.

Czy w swoim śnie znalazłeś pieniądze? Napotkasz drobne kłopoty, ale na końcu znajdziesz wielkie szczęście. Wtedy nastąpią zmiany. Musiałeś zapłacić pieniądze? To zwiastuje pecha. Czy we śnie otrzymujesz złoto? Masz świetne perspektywy, wszystko będzie dobrze.

Straciłeś pieniądze? Czeka cię niezbyt dobry okres, pojawią się problemy w pracy. Oszczędzanie pieniędzy jest oznaką bogactwa i komfortu w życiu. Czy w swoim śnie liczyłeś duże sumy pieniędzy? Już prawie osiągnąłeś cel.

8. Zdrada.

Sny o zdradzie zawsze zapowiadają zmiany. Nadszedł czas, aby dokonać analizy. Czy rzeczywiście jesteś szczęśliwy w swoim małżeństwie? Zastanów się nad tym co możesz zrobić, aby było bardziej udane i szczęśliwe.

9. Ogień.

Ogień we śnie to dobry znak. Symbolizuje ciepło i światło. Czy rozpalasz ogień? Czeka na Ciebie miła niespodzianka. Być może w dobrym znajomym dostrzeżesz nowe, wspaniałe cechy.

Próbujesz zgasić pożar? Masz ciężką pracę, dostaniesz to, co chcesz, ale trzeba trochę się napracować. Czy widzisz ogień w piecu? Możesz spodziewać się bogactwa. Czy twój dom został pochłonięty przez ogień? Czeka na Ciebie niesamowite szczęście - Twój biznes przyniesie bajeczne zyski.

10. Nagość.

Nagość symbolizuje bezbronność. Kiedy jesteś nagi, czujesz się bezradny, nie możesz się zrelaksować. Być może jesteś w związku, w którym boisz się zostać odrzuconym.

Może masz lęk przed zdemaskowaniem. Ukrywasz coś i boisz się, że inni ludzie dowiedzą się o twoim sekrecie. Za pomocą ubrań można się „zakamuflować”, ale bez nich wszystko staje się oczywiste i masz wrażenie, że nie masz żadnej ochrony.

Główne zdjęcie: google