Nie każdy związek kończy się „happy endem”. Jednak nie zawsze łatwo jest odejść, gdy w związku się nie układa. Nawet jeśli związek jest naprawdę toksyczny...

Dowiedz się, które znaki zodiaku są bardziej skłonne do tego, by trzymać się toksycznych partnerów, ponieważ boją się samotności.

Waga

Zerwanie z toksycznym partnerem może być sporym wyzwaniem dla osób spod znaku Waga. Zauważają, że związek jest toksyczny, gdy minie już sporo czasu, dlatego ciężko jest im podjąć taką decyzję.

Osoby spod znaku Wagi mogą wahać się przez długi czas, zanim w końcu zdecydują się by zakończyć związek. Muszą być w 100% pewne swojej decyzji. Kiedy jednak powiedzą „nie”, to na pewno nie ma już odwrotu.

Skorpion

Bardzo rzadko Skorpiony wchodzą w toksyczne związki, ponieważ zazwyczaj mają niezwykłą intuicję i nie tolerują tego, by partner wykorzystywał i obrażał. Kiedy jednak poznają innego Skorpiona, to trzymają się partnera. Jest to zrozumiałe - w końcu są bardzo podobne. Jeśli osoba spod tego znaku zdecyduje się odejść, będzie musiała przyznać, że jej miłość również była toksyczna.

Baran

Ze względu na pragmatyzm, Baran może znaleźć się w skomplikowanym związku z toksycznym partnerem. Chociaż rozsądek podpowiada im, aby zakończyć ten związek, jednak ten znak jest znany ze swojego uporu. Osoby spod tego znaku mogą ignorować toksyczne zachowania tak długo, jak długo są przekonane, że lepiej im będzie z tą osobą niż bez niej. Kiedy to przekonanie się zmieni, Baran odejdzie.

Główne zdjęcie: esotericblog