Są znaki zodiaku, które nie oświetlają przestrzeni, ale wydają się pochłaniać światło. Nie przyciągają do siebie, nie świecą jak świeca. Ale jeśli uda ci się je zauważyć i podejść bliżej, możesz zakochać się na zawsze. Ci ludzie są trudni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są ich wady.

Współzależność z Rybami

Nie ma nic trudniejszego niż zakochanie się w Rybach z ich złym humorem, podejrzliwością i obrażaniem. Cóż, poza tym, że wyzwolenie się z tej miłości jest również wyzwaniem, jest to praktycznie niemożliwe: Ryby nie są porzucane, są szczęśliwie kochane i nienawidzone przez całe życie, aż do grobu.

Ryby obiecują tylko dramatyczne i intensywne relacje, tylko hardcore. Chcesz, żeby o Tobie pisano? Zakochaj się w Rybach, jeśli możesz.

Trudne życie z Panną

Sama Panna nie jest podatna na impulsywną miłość, całkowicie zniechęca do takiego uczucia potencjalnych fanów. Charakterystyczny wyraz twarzy Panny mówi: „Gdzie idziesz brudnymi stopami, umyłam podłogę” i jest potężną barierą dla wszelkiego rodzaju romantyków.

Panna nie chce związków, które nie pasują do jej ideałów. Dlatego do wszystkich kandydatów podejdzie z linijką i małą ankietą. Nie zdziw się, jeśli Panna zaraz po spotkaniu zaprosi Cię do oddania krwi na WZW C - to znaczy, że Cię polubiła.

Cóż, zapalenie wątroby to naprawdę poważna choroba. W końcu nigdy nie wiesz, a planujecie żyć razem przez całe życie. Panna już zdecydowała.

Koziorożec jako centrum uwagi wielbicieli

Czy wiesz, że ludzie zakochują się w Koziorożcach całymi ekipami? A same Koziorożce zakochują się, jeśli nie w co piątej spotykanej osobie, to na pewno w szóstej. Zaczynają związek, później przychodzą alimenty, dzielą sofę i kota na pół...

Jest jednak jedno ważne „ale”: Koziorożce wyraźnie oddzielają zauroczenie i miłość na zawsze. A nawet jeśli Koziorożec zdecydował się na ślub, nie oznacza to, że planuje mieszkać z tą osobą przez całe życie.

A z jaką planuje jeszcze się nie zdecydował. Dokonuje selekcji. Każdy Koziorożec ma alternatywę: jedną osobę, która jest w nim bezinteresownie zakochana, ale lepiej dwie.

Idealnie byłoby, oczywiście, czternaście, ale to już jak się uda. Spośród tych ludzi Koziorożec wybierze dla siebie na zawsze tą jedną jedyną osobę. Albo nie wybierze. To też zależy od szczęścia.

Główne zdjęcie: google.com