Jak dobrze, że ten mężczyzna nie przejechał obok

Zima to niezwykle trudna pora roku dla wszystkich bezdomnych zwierząt. Brak niezbędnego pożywienia, ciepła i silne mrozy to trudny test dla kotów i psów. Zamarzała na poboczu drogi i nasza bohaterka...

Młody chłopak zobaczył ciemną kulkę na poboczu drogi. Zatrzymał się i przyglądał się uważnie, zdał sobie sprawę, że to kotka. Uderzyła go jednak obojętność innych przejeżdżających samochodów - samochody jeździły, a wszyscy udawali, że nie zauważają zwierzęcia.

Na zewnątrz padał śnieg, a temperatura wynosiła -18 stopni. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że kotka pilnie potrzebuje ciepła i pomocy, więc postanowił uratować zwierzę. Przywiózł kotkę do domu, gdzie ogrzewał ją na wszystkie możliwe sposoby: kominek, kołdrę i ciepłe ręczniki. Zwierzę okazało się bardzo delikatne i wdzięczne, bo nie przestawało mruczeć i przebierać łapkami. A także była to niesamowicie piękna kotka, którą nazwali Nika.

Następnego dnia mężczyzna z kotką udał się do weterynarza. Okazało się, że kotka nie miała więcej niż 6 miesięcy i zdążyła odmrozić ogon.

Zobacz tę piękną historię o ratowaniu Niki:

Source: youtube.com

Jak dobrze, że ten mężczyzna nie przejechał obok i teraz w jego domu mieszka taka cudowna piękność.

Główne zdjęcie: storyfox.ru