Wielu ojców powinno się od nich uczyć.

Jakich cudów nie nauczysz się w naszym świecie! Czytasz różne historie i zdajesz sobie sprawę, jak zwodniczy może być wygląd. Ale dzisiaj nasza opowieść nie będzie o osobie, ale o dwóch ogromnych, zaciekłych psach, których serca zostały stopione przez małe bezbronne stworzenie.

Mężczyzna miał w domu dwa duże psy - Staffordshire Terriera i Rottweilera. Oba psy mimo walecznego charakteru są doskonale wyszkolone i chodzą bez kagańców, choć trzymają się daleko od ludzi.

Kilka miesięcy temu psy jak zwykle spacerowały i nagle znalazły w krzakach jakąś zdobycz. Natychmiast się zdenerwowały i zaczęły pędzić do domu. Właściciel zauważył, że coś wystaje z pyska rottweilera, podczas gdy pies wyraźnie ukrywał swoje znalezisko. Mężczyzna zmusił psa do pokazania zdobyczy, a kiedy to zobaczył oniemiał. W zębach ogromnego psa był mały kotek, wciąż zupełnie ślepy i bardzo chudy. Młody człowiek wziął maleństwo w ramiona i zaniósł do domu. Psy biegły obok i ciągle patrzyły na kociaka, jakby się o niego martwiły.

Kiedy mężczyzna przyniósł maleństwo do domu, jego żona była zaskoczona taką niespodzianką. Kotek został nakarmiony strzykawką i zabrany do kąpieli. Oba psy dosłownie wyłamały drzwi i obserwowały cały proces.

foto: storyfox.ru

Kot został nakarmiony i wyraźnie urósł po jakimś czasie, a psy zamieniły się w dwóch troskliwych, szalonych tatusiów. Śpią na zmianę z kotkiem, pozwalając maleństwu po nich się turlać. Jeśli kotek gdzieś idzie, psy podążają za nim, nie zostawiając go samego. Psy wychodzą na spacer tylko po to, by wyjść z konieczności i natychmiast pędzą do domu.

Kiedyś do domu przyszedł sąsiad, więc groźni tatusiowie od razu ukryli swoją „córkę” i zaczęli warczeć na gościa. Jeśli kotka tylko zacznie miauczeć, psy pędzą do niej natychmiast.

foto: storyfox.ru

Tak psy mogą być opiekuńcze. Warto uczyć się od nich wielu ojcom, którzy oddają swoje dzieci na łaskę losu, nie wspominając już o wychowywaniu cudzych dzieci w miłości.

Główne zdjęcie: storyfox.ru