Jestem pewien, że słyszałeś o tym, że skromność zdobi kobiety. „Mężczyźni wybierają skromne, ciche i dobre żony”. Być może tak było 50 lat temu (chociaż mocno w to wątpię). Ale teraz wszystko wywróciło się do góry nogami. Rozejrzyj się, czy nieśmiałe kobiety są tak popularne wśród mężczyzn?

Pomyśl o Coco Chanel, która jako pierwsza założyła spodnie i wymyśliła damski garnitur, lub Marilyn Monroe, która nie bała się założyć na siebie worek ziemniaków. Czy te panie były nieśmiałe? Ale to właśnie te kobiety mężczyźni uważają za etalon.

foto: google

foto: google

Myślę, że określenie „skromność zdobi” zostało wymyślone przez tych, którzy po prostu nie mogli odważyć się być sobą. Bardziej wierzę w zdanie „Zuchwalstwo to drugie szczęście”.

Od dawna jestem przekonany, że nieśmiałe dziewczyny wychodzą za tego, kto je wybierze. I za to będą kochać swojego męża. Ale myślę, że on nie będzie zadowolony z takiego związku.

Jest niewielu mężczyzn, którzy naprawdę potrzebują cichej, spokojnej osoby, która zawsze będzie siedzieć w domu i gotować jedzenie 24/7. Wcześniej czy później mężczyzna znajdzie nieskromną kochankę.

Nie przeczę, że niektórzy mężczyźni potrzebują właśnie takich - skromnych. I tu są 2 opcje:

  1. Albo on sam jest bardzo skromny i cichy i po prostu nie może przyzwyczaić się do drugiej „Marilyn Monroe”

  2. Albo potrzebuje kogoś, kto go będzie słuchał, tj. w rzeczywistości zwykłej gospodyni

Mimo to niewielu mężczyzn na dłuższą metę będzie zadowolonych z nieśmiałej kobiety. Jest tylko jeden powód: nuda.

Pamiętaj, nuda zabija miłość.

Nie zazdrość, nie zdrada, ale nuda. Kobiety, czy nadal tęsknicie za mężczyznami, którzy was skrzywdzili? Ale prawie nie pamiętacie nudnego związku. Tak jest z nami.

Kobieta skromna prędzej czy później się znudzi i nie mówię o tych kobietach, które udają „szare myszy”, a w rzeczywistości są „wampirzycami”. Od takich, wręcz przeciwnie, zawróci Ci w głowie. A z taką kobietą mężczyzna będzie szalenie szczęśliwy.

Z prawdziwymi „szarymi myszami” będzie nudno. Gdy mężczyzna pozna je lepiej i zda sobie sprawę, że w ich życiu nie ma nic oprócz serialów i programu „Pozwól im mówić”. Albo ten związek zaakceptuje i będzie nieszczęśliwy, albo odejdzie.

Skromne kobiety nie dostarczają emocji w związkach. A to jest bardzo ważne. (Nuda nie jest emocją.)

Główne zdjęcie: google.com