Smukła sylwetka 54-letniej Salmy Hayek może być przedmiotem zazdrości wielu młodszych koleżanek. To, jak aktorce udaje się utrzymać formę, jest prawdziwą tajemnicą, ponieważ Salma nie jest fanką treningu fizycznego i zdrowego odżywiania.

foto: oglavnom.su

Jak przyznaje sama aktorka, robi to tylko kilka razy w miesiącu, a nawet wtedy woli jogę i relaks niż aktywny trening. Salma ułożyła również własny system ćwiczeń, który pozwala jej aktywować mięśnie i nadać im ton bez zbędnego stresu i zmęczenia.

foto: oglavnom.su

Tak czy inaczej, wydaje się że metoda jest naprawdę skuteczna. Najlepszym dowodem jest figura aktorki, która pomimo swojego wieku zachowuje wysportowany wygląd. Cóż, luksusowe kształty Salmy po prostu nie mogą pozostawić obojętnymi przedstawicieli silniejszej płci. Aktorka doskonale o tym wie i wcale nie wstydzi się pokazać wszystkich zalet swojej figury przy każdej okazji.

foto: oglavnom.su

Niedawno na profilu Salmy pojawiło się świeże zdjęcie z plaży, na którym aktorka pozowała w dość odważnym kostiumie kąpielowym. „Tęsknię za latem” - napisała gwiazda. W odpowiedzi subskrybenci po prostu zasypali ją komplementami. „Ach, jaka figura”, „Czy można się oprzeć takiej urodzie?”, „Prawdziwe marzenie mężczyzn” - pisali fani aktorki w komentarzach do publikacji.

Główne zdjęcie: oglavnom.su