Suzan Boyle, nieśmiała, niepozorna, bezrobotna kobieta o niesamowitym głosie pojawiła się na scenie Brytyjskiego Mam Talent w 2008 roku, budząc najpierw kpiny, a potem niedowierzanie i zachwyt. W tamtej edycji programu zajęła drugie miejsce, nie wygrała. Udowodniła jednak, ze warto walczyć o swoje marzenia. Z dnia na dzień odmieniła swoje życie, stała się sławą niemal na całym świecie. Jej kariera ruszyła błyskawicznie.

Skromna gospodyni domowa dzięki talentowi i uporowi odniosła niebywały sukces. Dziś jest rozpoznawana i kochana przez miliony fanów na całym świecie.

Na scenę mam talent powróciła po latach, w edycji The Champions, przeznaczonej dla uczestników poprzednich edycji, którzy odnieśli największe sukcesy. Zaśpiewała utwór z repertuaru The Rolling Stones „Wild Horses”, a Simon Corell skomentował jej występ słowami „Nie znam drugiego uczestnika, który w taki sposób prezentowałby, o czym jest ten program.” Sami oceńcie słuszność jego opinii.

Naszym zdaniem jest to przede wszystkim kolejny dowód na to, że drugiej osoby nie powinno się oceniać po prostych pozorach.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com