Śmiech jest integralną częścią życia każdego człowieka. On towarzyszy nam przez całe życie, śmiejemy się z rodziną, z przyjaciółmi, oglądamy programy satyryczne i śmiejemy się. Niemniej jednak każda osoba ma inne poczucie humoru. Niektórzy akceptują czarny humor, a niektórzy nawet w zwykłym żarcie znajdą powód do urazy. Spróbujmy ustalić, jak wpływa na to znak zodiaku.

Ryby

Jedne z najzabawniejszych znaków zodiaku które uwielbiają śmiać się z żartów innych ludzi. Sami z reguły dobrze żartują i robią to dość często. Nie są zbyt drażliwi, potrafią się śmiać, jeśli się z nich żartuje ale bez przesady. Nawet jeśli obrażą się czyimś żartem, szybko o tym zapomną.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku są również bardzo dobrymi żartownisiami. To pomaga im uśmiechać się nawet w najtrudniejszych sytuacjach w ich życiu. Są zdolni do intelektualnych żartów, często żartują z siebie, ale nie lubią, gdy z nich żartują, spokojnie mogą to zaakceptować tylko od ukochanej osoby.

Koziorożec

Są drażliwi, mają problemy z poczuciem humoru, więc żartują tylko w towarzystwie bliskich im osób, ich humor jest bardzo konserwatywny, nigdy nie wychodzą poza granice konwenansów. Często żartują w taki sposób, że tylko oni sami mogą to zrozumieć.

Strzelec

Ten znak wydaje się żyć w swoim własnym świecie, nie każdy rozumie ich żarty, nie każdy też rozumie, z czego śmieją się Strzelcy. Nie czują granic, nie czują, gdzie się kończy zabawa, a gdzie nie i sami często śmieją się z własnych żartów, szczerze w to wierząc. Inni bawią się równie dobrze.

Skorpion

Są dość dowcipni, potrafią żartować zarówno wulgarnie jak i z umiarem, bardzo lubią ironię i sarkazm. A sarkazm jest ich mocną stroną, czasami żartują tak bardzo, że nawet nie od razu rozumiesz, czy to był żart. Nie znoszą kiedy inni żartują z nich, potrafią żywić urazę.

Waga

Czarny humor i żarty poniżej pasa nie są tym, czym mogą się pochwalić Wagi. Ostrożne z innymi, wiedząc, że żart może obrazić, długo o tym myślą, chcą zostawić po sobie same pozytywne emocje, aby zapamiętano je tylko z uśmiechem na twarzy.

Panna

Wszystko bierze dosłownie, a ich poczucie humoru nie jest najlepsze. Amatorskie dowcipy, sarkazm i czarny humor to dla nich norma. Jednocześnie źle reagują na żarty o sobie. Mogą być obrażone przez bardzo długi czas, dlatego należy z nimi uważać i żartować, aby nie skrzywdzić.

Lew

Lwy są dobre w żartach i wiedzą o tym. Uwielbiają być w centrum uwagi. Uwielbiają, gdy ich dowcipy zapadają w pamięć na długi czas, gdy są podziwiane i opowiadają swoje żarty znajomym. Bardzo ważne jest dla nich, aby być dobrym żartownisiem i mieć w zapasie kilka błyskotliwych opowieści.

Rak

Raki jest dość wrażliwym znakiem, łatwo obrażają go nieostrożne żarty innych, dlatego sam stara się nikogo nie urazić. Nigdy nie żartuje na tematy zakazane i nie posuwa się do wulgarności. Takie tematy jak rodzina i negatywne cechy ludzi nie są przedmiotem ich dowcipów, dlatego nie lubią tego we własnym kierunku.

Bliźnięta

Mogą to być zawodowi komicy lub popularni artyści stand-up. Uwielbiają rozśmieszać ludzi i rozmawiać z publicznością, potrafią przekazać każdy żart, aby nawet najbardziej zimna osoba potrafiła się uśmiechnąć.

Byk

Żartuje ostrożnie i nigdy nie obraża. Z reguły Byk jest duszą towarzystwa, wszyscy go kochają i uwielbiają słuchać jego żartów, w jego towarzystwie zawsze jest przyjemnie. Nikt nie pozostaje obojętny na miłe i zabawne Byki, długo je wspominając.

Baran

Baran jest bardzo impulsywny jeśli chodzi o żarty, najpierw mówi to, co przychodzi do głowy, zwykle bez wahania. Może obrażać żartami, nie zawsze widzi granice i rzadko żartuje intelektualnie, ale to potrafi. Nie należy traktować go poważnie, ponieważ ma zamiar urazić.

Główne zdjęcie: moyzhurnal.com