Często zagniecenia psują dobre buty. Szczególnie widoczne są one na produktach z prawdziwej skóry. Internautka o imieniu Chantelle De Bonsu opowiadała o tym, jak znacząco poprawić stan noszonych butów, trampek czy trzewików.

Chantelle De Bonsu jest blogerką, która prowadzi własny kanał YouTube, ale żaden z jej filmów nie zyskał takiej popularności jak ten, w którym powiedziała użytkownikom, jak pozbyć się zagnieceń w skórzanych butach.

foto: leafclover.club

Ktoś traktuje swoje trampki lub buty filozoficznie: wszystko się starzeje i buty też. Ale chyba się zgadzasz, że bez zmarszczek i zagięć wyglądają o wiele lepiej. Ta metoda, zaproponowana przez Chantelle, była już stosowana przez wielu subskrybentów, którzy podzielili się swoimi imponującymi wynikami. Ta metoda naprawdę działa!

foto: leafclover.club

Tak więc, oprócz pary butów, potrzebne są tylko stare skarpetki lub gazeta, mały ręcznik do zwilżenia gorącą wodą i żelazko. Adidasy napychamy skarpetkami lub ciasno zwiniętymi kawałkami gazety, aby nie można było zgiąć butów od góry.

foto: leafclover.club

Następnie przykryj trampki wilgotnym ręcznikiem i wyprasuj je po wierzchu rozgrzanym żelazkiem. Voila!

foto: leafclover.club

Source: youtube.com

Po obejrzeniu tego filmiku internauci wypróbowali metodę zaproponowaną przez dziewczynę i opublikowali zdjęcie swoich „zaktualizowanych” butów. Oczywiście ta metoda nie uchroni Cię przed dalszym formowaniem się zmarszczek, ale jeśli trzeba będzie wyglądać jak spod „igły” tu i teraz, to ta metoda będzie bardzo przydatna.

Główne zdjęcie: leafclover.club