Przed szczęśliwymi zmianami, możesz zostać poproszony o zdanie egzaminu. Zostanie do ciebie wysłana mała pokusa. Nie będziesz tego świadomy, tylko bardzo wrażliwi ludzie odczują to sercem - jest ku temu powód! I w zależności od tego, czy zdasz egzamin, nastąpią szczęśliwe zmiany w twoim życiu lub nie.

Pewna kobieta miała passę braku pieniędzy. Musiała zamknąć swój sklep; maleńki sklepik. Nie była w stanie spłacać kredytów. Zaczęła robić na drutach w domu, a potem złamała rękę. Jej źródło pieniędzy zniknęło! Poszła więc do ośrodka zdrowia, do lekarza. I na drodze, przed przychodnią, znalazła portfel. Były w nim pieniądze - niewiele, ale dla niej dużo! Mogłaby jeść przez tydzień i opłacić czynsz.

Och, jakie to wszystko było kuszące! Chciała zatrzymać pieniądze dla siebie. Ale kobieta poszła do recepcji w przychodni, żeby oddać portfel i kazać napisać ogłoszenie, żeby znaleźć właściciela. W recepcji była starsza pani, która płakała, bo zgubiła portfel! Nie widziała dobrze, była prawie niewidoma. W portfelu była jej emerytura. Więc natychmiast odnaleziono właściciela. Pani gorąco jej podziękowała, nawet zaoferowała pieniądze. Ale kobieta nie wzięła ich.

Wkrótce jej ręka została wyleczona, potem zaproponowano jej pracę z dobrymi pieniędzmi. Kobieta zapomniała o incydencie z portfelem. I sens w tym, że to była jej pokusa. Egzamin. Takie egzaminy zawsze są wysyłane do kogoś, kto jest przenoszony na kolejny poziom życia.

Pokusa może być zemstą - pojawia się okazja, by zemścić się na wrogu! Pokusą może być romans - można zdradzić kogoś bliskiego z kimś bardziej atrakcyjnym. Pokusą może być władza lub pieniądze; można trochę oszukać, odsunąć kogoś lub wrobić i dostać to, czego się chce... Pokusą może być gniew - wyładować swój gniew na kimś bliskim, na bezbronnej osobie....

I tak, w zależności od tego, jak poradzisz sobie z egzaminem, zostaniesz przeniesiony na nowy, szczęśliwy poziom, albo pozostawiony na poprzednim. W trudnym okresie, kiedy szukasz wyjścia i mentalnie prosisz o pomoc, bądź szczególnie ostrożny. Na pewno będziesz musiał najpierw zdać egzamin i poradzić sobie z pokusą.

Główne zdjęcie: zerkalo.cc