Mężczyzna zawsze odpowiada na podświadome myśli kobiety: robi dokładnie to, o czym ona myśli lub czego się obawia, ale cały czas kręci tymi myślami jak na karuzeli...

Nasze życie jest wynikiem naszych myśli i pragnień...

Każdy mężczyzna robi to, na co pozwala mu kobieta. Jeśli kłamie, zdradza, oszukuje - to znaczy, że wyczuł jej wewnętrzną gotowość na swoje kłamstwa, zdrady i oszustwa. Jest pewien, że wszystko ujdzie mu płazem. Mężczyzna zawsze odpowiada na podświadome myśli kobiety: robi dokładnie to, o czym ona myśli lub czego się obawia, ale cały czas kręci tymi myślami jak na karuzeli.

Robi wszystko, o co ona go prosi, tak jak Ziemia kręci się wokół słońca, on obraca się wokół jej myśli. Jeśli ona myśli o jego ewentualnych zauroczeniach na boku, on daje się ponieść. Jeśli ona jest pełna bezwarunkowej miłości - on odpowiada miłością. Jeśli ona ma w głowie jego zdrady - on zdradza. Jeśli ona jest pewna jego rozwoju zawodowego - on się rozwija, jeśli ona jest niepewna i lękliwa - on rozkłada ręce i się boi.

Kobieta kształtuje reakcję mężczyzny na każde swoje wezwanie. Nie udało się jej odrzucić tego, co złe - usłyszał wszystko, przetrawił i zrobił, co mu kazano. Myślała o nim jako o silnym osobniku odnoszącym sukcesy, a on odpowiadał siłą Herkulesa i sukcesem Billa Gatesa. Ale jeśli wyobrażała sobie mężczyznę flirtującego z inną - wtedy prosiła, a nawet kazała mu flirtować. My uruchamiamy nasze pragnienie, a on je spełnia, jak drewniana marionetka, będąc w tym samym polu energetycznym co my.

Wszechświat odpowiada na prośby i jest zsynchronizowany z każdym stanem. To tak, jakby mówił nam: "Jeśli chcesz wierności — uwierz w wierność. Miłości — po prostu kochaj. Jeśli chcesz muzyki — śpiewaj! Ciszy — mów cicho. Chcesz słodyczy — zrób dżem. Jesieni — maluj liście. Nieba, spójrz w górę. Sera — zagotuj mleko. Powietrza — otwórz okno. Słońca — zdejmij okulary. Chcesz szczerości — miej otwarte serce.

Nasz świat znajduje się w naszych głowach. Nasze życie jest wynikiem naszych myśli i pragnień. A my z jakiegoś powodu, bojąc się śniegu, nadal uparcie szukamy ciepłego płaszcza. Marzymy o wyjeździe do lasu, ale czekamy na niego na ruchliwym skrzyżowaniu. Drażni nas kurz, ale chodzimy w drewniakach po starym parkiecie. Przerażają nas korki, ale nie oczyszczamy na czas starych zatorów w mieszkaniu. Chcemy utrzymać kwiaty przy życiu i uparcie je ścinamy, zapominając, że nasze życie jest tylko w naszych rękach i tylko my jesteśmy autorem jego scenariusza.

Główne zdjęcie: google